Listwa zasilająca z niezależnymi włącznikami

Witam,

Czy wie ktoś jak to się fachowo nazywa lub gdzie można kupić listwę zasilającą z niezależnymi włącznikami dla każdego z gniazd, zamiast jednego głównego? Chodzi o to żeby nie żonglować wpiętymi w listwę zasilaczami tylko je włączać lub wyłączać wyłącznikami.

a są w ogóle takie urządzenia ?? bynajmniej na allegro ich nie widzę…

Może opatentujesz takie. Nie widziałem takiego.

Widziałem takie coś ok. dwa tygodnie temu w Biedronce albo Lidlu, nie pamiętam dokładnie gdzie.

W Biedronce, sam używam takiego wynalazku, spisuje się super, bardzo praktyczne urządzenie :slight_smile: Kosztowało mnie całe 10zł. Mam podłączone jeszcze do listwy z bezpiecznikiem, co by bezpieczniej było :wink:

Też zakupiłem taką w Biedronce i mam do niej podpięty zestaw DJ’ski. Jest bardzo praktyczna

hehehe sprzęt elektroniczny z Biedronki :wink: a poza biedronką ??

Sprzęt, czy listwę można nazwać sprzętem ? Parę włączników, połączonych ze sobą jakimiś tam kablami, żadna filozofia. Tak prostej rzeczy chyba się spieprzyć nie da :lol:

Widziałem taką listwę tylko w biedronce, sam kupiłem sobie 3 sztuki, tak na zaś, bo fajna rzecz :wink:

sprzęt - urządzenie, przedmiot użytkowy, elektroniczny-zawierający elektronikę (filtry), jak dla mnie listwa to też sprzęt elektroniczny;)

Chyba, że nie ma żadnych “filtrów”, tylko same kable :slight_smile: