Listy dyskusyjne na operze

witam wszystkich.

korzystam z klienta poczty opery i chcialem sobie utworzyc grupy dyskusyjne…

wpisalem serwer, wybralem interesujace mnie grupy, dostalem mnoooostwo wiadomosci, chcialem odpowiedziec i … neistety nie moge w czym problem?? mam konto z interii i do mnie nodmalnie dochodza wiadomosci oraz normalnie moge wyslac… a na grupie dyskusyjnej nie moge wyslac… ino odbierac… prosze o rade co mam zrobic bym mogl brac pelny udzial w dyskusji

dziekuje z gory i pozdrawiam

edit: moze przedstawie Wam po krotce jak konfiguruje te konto na operze i bardzo prosze o korekte ewentualna ustawien- pod opera oczywiscie:

narzedzia -> konta poczty i czatu -> dodaj -> grupy dyskusyjne -> pelna nazwa (xxx), adres e-mail (moj mail), oraganizacji (nie wpisuje) -> serwer poczty przychodzacej (np. news.tpi.pl), serwer poczty wychodzacej (wpisywalem news.tpi.pl jak i moj mail) -> (niekiedy juz mi wyskakuje “konsola bledow”) zaznaczam listy jakie mnie interesuja -> ok -> “zamknij” -> sciagam maile od innych -> zaznaczam jakas wiadomosc -> chce odpisac w “szybkiej odpowiedzi” i wyskakuje mi “konsola bledow” i… nie wysyla sie. podobnie jest jak chce zaczac nowy watek…

pomozcie, pozdrawiam