LITEON SHW-16H5S LightScribe

Jakie są wasze opinie na temat tej nagrywarki ?? Ma ją ktoś z Was lub spotkał się z jakimiś problemami związanymi z tym modelem ??

Jutro idę kupić nagrywarkę i właśnie upatrzyłem sobie ten model…

Co o nim sądzicie ?? !!

Heh, mam dokładnie ten model w wersji OEM, czarny :lol: Nagrywarkę mam od grudnia zeszłego roku więc nie za wielę mogę powiedzieć o jej niezawodności. Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolony, szczególnie lightscribe mi się podoba, nie spodziewałem się że można tworzyć na płycie aż tak ładne rysunki, kupiłem sobie 10 płyt za 25 zeta, jak dla mnie nie jest to wygurowana suma, jeżeli chcesz mogę Ci wysłać skana obrazu wypalonego na płycie LSC. Płyty DVD nagrywa bardzo dobrze, nie miałem nigdy kłopotu z ich odtworzeniem, DVD-RW o pojemności 4,7 4x nagywa się w sumie szybko.

Ja kupiłem ją wtedy za 191 zł, jak dla mnie za ten sprzęt do niedrogo.

Cieszy mnie to bardzo…

Mnie jak narazie żaden Lite-on też nie zawiódł. A jeżeli chodzi o ten model to już jest mój na 100%. Byłem dziś i nie mieli koloru, którego chciałem; dopiero jutro tak to miałbym ją już dziś. :smiley:

Dzięki, pozdrawiam !!

Polowałem na ten model, ale gdy przeczytałem jego testy to przestałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

W testach wpadł dość marnie w porównaniu z BenQ DW1655 LightScribe (LiteON SHW-16H5S LightScribe) który wypadł doskonale i na łeb pobił Liteona. Zamówiłe sobie Benq’a, wczoraj mi przywieźli (ale niestety nie to :lol: ) Jak tylko mi dowiozą (zamówiłem juz nową, powinna być jutro) tego benqa to ci napiszę, bo z testów wynika, że jest o wiele lepszy i ma lepszy LightScribe :wink: Radzę się jeszcze wstrzymać z kupnem :slight_smile:

A możesz powiedzieć na czym polega ta różnica?

Lepsza jakość wydruku jest, zresztą poczytaj te testy co podałem tam pisze :wink: