Live Security Platinum - Problem, kompletny laik

Witam mam wirusa Live Security Platinum , blokuje on wszystkie programy , po prostu nic nie działa , nie da się go usunąć, antywirusa też nie moge zainstalować bo on nie pozwala . Proszę o pomoc w jego usunięciu. Jestem kompletnym laikiem komputerowym, nie wiem jak dostać logi OTL, wiec w tym rowniez prosilbym o pomoc :frowning: . Z gory dziekuje za pomoc

U uruchom system w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

Po uruchomieniu komputera naciskaj klawisz F8 i wybierz tryb awaryjny.

OTL - Raport obowiązkowy:

analiza-dezynfekcja-zestaw-nieingerencyjnych-narzedzi-t485632.html#p3059741

Po uruchomieniu wciskam F8, bez zadnego efektu poniewaz zadne klawisz nie dziala, natomiast co do OTL nie moge otworzyc ani przegladarki w celu pobrania pliku ani zadnego takiego otworzyc.(Pisze z laptopa, zainfekowany jest PC)

W trybie awaryjnym nie powinno być takich problemów. W jaki sposób włączyć tryb awaryjny? Podczas uruchamiania komputera, jeszcze przed ekranem ładowania Windows przyciskaj F5 albo F8. Powinieneś ujrzeć planszę:

image_id: 4865

Sterowanie? Strzałki góra, dół. Wybierasz “Tryb awaryjny” i wciskasz Enter. Nie musisz się obawiać, kiedy wciśniesz przycisk. Najwyżej system uruchomi się w trybie normalnym i nie pokaże planszy z wyborem trybu, w jakim uruchomić system. Gdybyś miał problem z uruchomieniem w trybie awaryjnym, zobacz: http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/ Jak Ci się znudzi praca w trybie awaryjnym, to po prostu Start - Zamknij - Uruchom ponownie.

Jeśli masz klawiaturę podłączaną przez złącze USB, to najpierw musisz włączyć jej obsługę w BIOS-ie komputera. Opcja ta powinna nazywać się “Legacy USB Support”, “USB Keyboard support” lub coś w tym stylu.