Live Update- Symantec

Ostatnio jak włączm live upadte (od jakichs 2 tyg.) nie pokazują mi się zadne uaktualnienia, cgociaz takowe są. Wyskakują juz mi alerty ze mam nieaktualne skladniki. Jenak nic nie ma w Live Update !!

A może skończył ci się okres ważności subskrypcji ?? Obowiązuje tylko rok, a po roku trzeba wykupić kolejną. :frowning:

Mam subskrypcję jak instaluję tylko NAV z tego pakietu, jednak na NIS nic takiego sie nie wyswietlilo. poza tym NIS instalowalem niecale 3 miesiące temu. :frowning:

A próbowałeś kontaktować się z pomocą techniczną Symanteca ??

http://www.symantec.com/region/pl/techsupp/.

Nie, tylko kiedys cos mi wyskoczylo ze musze miec nowszą wersję Live Updatera, skąd to wogóle pobrac?

Spróbuj może stąd

http://www.symantec.com/region/reg_eu/techsupp/files.html.

Jeśli masz coś nieaktualnego, powinno ci to naprawić.

A kiedy kupiłeś program?? :?

W tym roku, jak zakladalem net. i na początku wszystko chodzilo, aktualizacje byly “On Time”, a teraz wyskakują alerty ze musze uaktualnic program, i jak wlacze te glupie Live Upadte, pokazuje sie tylko “Dzikujem za używanie produktów Symanteca, posiadasz wszystkie skladniki programu Up to date” po angielsku.

A to mam po odwiedzeniu tej strony:

The easiest way to apply a program update is to run LiveUpdate. For information about how to run LiveUpdate, please see the document How to run LiveUpdate.

Note: If LiveUpdate informs you that no updates are available, then you have the latest update.

If you own an older version of Norton Internet Security we recommend upgrading to the latest version. For more information on upgrading your product, please visit our Upgrade page.

Jak masz orginalny program to skontaktuj się z pomocą techniczną Symantreca. :smiley:

Tak zrobie, bo juz nie mam cierpliwosci.

Może odinsntaluj IS i Live update, a potem zainstaluj ponownie

Ale skąd je mam wziąc? Pomoc techniczna nic nie pommogla, przysłali mi tylko oferte kupna nowego ich produktu i tyle. Na razie ściągnolem recznie aktualizacje, ale ile mozna?

Jeśli masz w pełni uaktualniony system, to z automatyczną LiveUpdate

nie pociągniesz - wyłączona jest usługa harmonogram zadań (z powodu błędów).

Niestety LiveUpdate wymaga jej do działania. Dlatego wszystko trzeba robić

ręcznie…

albo ********************************:slight_smile:

Zwracam uwagę, że jest to forum o legalnym oprogramowaniu. Takich porad tu nie udzielamy. Zapoznaj się z regulaminem bo chyba tego nie zrobiłeś.

Krogulec

To prawda, mam uaktualniony system, mozna to jakos ustawic?

Nie chodzi mi o automatyczną aktualizację, ze wszystko dzieje sie w tle, tylk to zwykłe Live Update, które jest w menu Nortona.

Coś mi tu nie gra. Ja też mam NIS i w pełni uaktualniony system i jakos automatyczne uaktualnianie działa. :?

A jaką masz wersję Lazikar?

Dostalem odpowiedz od technic supporta tego calego. Napisali mi zeby uaktualnic Live Update i ze dzikują za uzywanie produktow Symanteca :evil: Zrobilem co kazali i jak, no i…

!!

Norton Internet Security 2003 :smiley: