Livebox + access point

Witam

Na wstepie zastrzegam, ze moja wiedza o sieciach jest rowna zeru :?

Przeladalem forum i wiem ze wiele razy bym poruszany ten temat, jednak ja mam troche inna sytuacje. A mianowicie mam liveboxa pod ktorego sa podpiete 2 kompy:

  1. przez port USB PC

  2. przez port ethernetowy ETH1

Chce podciagnac ten internet do garazu (jakies 80m). Mam kabel i AP Edimax EW7206APG.

I tu moje pytanie. Czy jest to wogole wykonalne przy livebox-ie? Jesli tak to w jaki sposob, nie odlaczajac 2 komputerow o ktorych mowilem na poczatku.

Z gory dziekuje za pomoc.

Musisz wejść w Liveboxa z przeglądarki wpisując adres 192.168.1.1, login i hasło admin, po lewej znajdziesz telewizja przez internet (lub coś w tym stylu), wejdź w to, daj modyfikuj i wyłącz, po tym zabiegu reset modemu i od tej pory oba wyjścia ETHERNET są z dostępem do netu. Czyli teraz dasz już sobie pewnie radę z Edimaxem. Tylko czy on ma taki zasięg?

Powodzenia!

Wielkie dzieki. To napewno dobry sposob. Niestety chyba ten port mi nie dziala :stuck_out_tongue:

Dzwonilem na infolinie tpsa ale super pomoc techniczna nie potrafila mi pomoc. Kochamy tepse :smiley:

moloko ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif