Livebox blokuje telefon stacjonarny

od paru dni mam liveboxa z telewizją (która i tak nie działa) ale to teraz to nie jest dla mnie najważniejsze. Po podłączeniu liveboxa przestał działać telefon stacjonarny, dopiero jak odłączę od liveboxa kabel “line” to zaczyna działać.

aha i mikrofiltr jest podłączony wszystko jest na jednym gniazdku (jedno gniazdko 2 porty RJ-11)

spróbuj bez mikrofiltru

próbowałem i chaos wielki

Krzychu_93 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Co do problemu - dzwoniłeś na numer 0 8OO 102 102 ? - ja miałem podobny problem - okazało się, że livebox ma usterkę - po ustaleniach (wizyta montera)i wymianie liveboksa problem ustał.

nie ,nie dzwoniłem jeszcze pod infolinię

Na pewno masz podłączony mikrofiltr prawidłowo (przed telefonem, gniazdko w “skrzynce” mikrofiltra to jest wyjście - nie należy go podłączać odwrotnie)?

Idź do punktu TP (ewentualnie jeśli nie chcesz jechać do Łodzi, bo w Zgierzu nie ma punktu TP, spróbuj zamówić drugi na 0800102102) i poproś o inny mikrofiltr.

już jest git :slight_smile: wymiana liveboxa pomogła chodź trochę musiałem poczekać …