Livebox - dobre rozwiązanie?

Witam!

Planuję zakupu liveboxa, mam neo1024. Potrzebny mi jest do podzielenia netu na 2 kompy (laptop+komp). komp ma być podłączony normalne kabelkiem i laptop przez wi-fi. Potrzebna mi jest też bramka voip, a livebox ją ma, ale nie wiem dokładnie jak z cenami w neo za voip jest? I czy przez liveboxa będe mógł udostępniać pliki laptopowi tak jak po lan-ie? i na odwrót . I jak to teraz z tym livebox-em jest, dużo osób pisze że się wiesza, że syf, a kolega ma i mówi że żadko się wiesza, nawet przy dłuższym działaniu. Jakie są obecnie ceny liveboxa+voip.

Pozdrawiam

najpierw musisz sprawdzic czy w Twoim regionie usługa telefoni internetowej jest dostepna;/

TAK

to pewnie zalezy ja jaki model trafisz, choc te nowsze raczej juz działają bez problemu. mój livebox tez działa prawie bez zarzutów, a neta przez niego ciagne na 3-4 kompy (2 kabel, a WiFi), z czego jeden komp chodzi 24h na dobe

1,22 zakup

10 zł +VAT za dzierżawe co miesiac

Witam,

jako byly uzytkownik Liveboxa, moge doradzic Ci tylko jedno, zakup wlasnego routera. Uzywalzem LB kilka miesiecy, jednak bardzo czesto sie zawieszal lub wywalal z neta. W koncu padl no i zostal mi jedynie modem Sagem, z ktorego korzystam do dzis. Choc firma Sagem slynie z awaryjnych produktow, musze przyznac, ze wiekszych problemow z modemem nie mialem.

Pozdrawiam