Livebox + Hamachi + gry Online - problem

Problem wygląda następująco: wczoraj był u mnie dawny kumpel, który podrzucił pomysł zagrania w NFS: U2 przez sieć. Jako, że gra jest dosyć stara postanowiłem połączyć się przez Hamachi. Pobraliśmy program, dołączyliśmy to tej samej sieci, według zaleceń wyszukanych w Internecie usunąłem ostatnią linijkę w pliku server.cfg , uruchomiłem program w trybie zgodności dla XP SP3 oraz przydzieliłem prawa Administratora (kolega postąpił identycznie). Na tym etapie mogliśmy bez żadnych przeszkód grać ze sobą (serwery były widoczne, była możliwość podłączenia pod stworzony wyścig). Kolega pojechał do domu, włączył Hamachi i tu pierwszy problem… On mógł mnie pingować bez żadnych przeszkód, ja zaś miałem żółty wykrzyknik przy jego nicku. Jak się pewnie domyślacie, nie szło się już połączyć w NFSie. Kolega zastosował wszelkie porady z Internetu (kolejność sieci itd.), lecz nic nie pomogło. Nawet zainstalowanie starszej wersji Hamachi nie dało oczekiwanych rezultatów. Kolega korzysta z Neostrady i łączy się za pośrednictwem Liveboxa, więc myślę, że problem leży właśnie w tym urządzeniu, tylko jak go zwalczyć?

Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny : )

Spróbujcie zagrać przez Tunngle

banalnie proste w obsłudze. Pobierasz, zakładasz konto i to wszystko.

Następnie odpalasz i wyszukujesz jaka gra Cię interesuje. Wchodzisz do lobby i odpalasz gre :stuck_out_tongue:

Niektóre gry, nowsze wymagają TeknoGods 18 beta (5.10) ( trzeba kliknąć automatical mode client )

Całkowicie zapomniałem o tym programie, dzięki za podpowiedź!