Livebox- jest połaczenie, brak internetu

Witam wszystkich…

Mam internet z neostrady przez modem, w komputerze stacjonarnym. Liveboxa uzywam tylko do telewizji TP. moja siostra ostatnio kupiła laptopa, i próbowałem połaczyc sie bezprzewodowo z LB. cos poczytałem , pokombinowałem , i ustaniwiono połaczenie, ale gdy juch przez przeglądarke chce wejsc na jakąs strone, nie daje rady, w przegladarce wyskakuje ze nie mozna połaczyć sie ze stroną. Dalej zaczałame sie bawić i w ogienku z wszystkimi mozliwymi sieciami do połaczenia, prawym przyciskiem kliknałem na połaczenie z liveboxem–>właściwości–> i wyłaczyłem tryb szyfrowania… w sumie nei wiem dlaczego;p i wtedy klucz zabezpieczen sieciowych ktory wczesneij był wpisany zniknął, a przy połączeniu pisze: ustawienie dla sieci zapisane na tym komputerze nei sa zgodne z wymaganiami sieci. nie mam pojęcia jki był ten klucz zabezpieczeń.(typ szyfrowania-WEP) i teraz takie pytania… czy moge jakoś odzyskac to hasło/klucz? czemu wcześniej internet nie działał? i moze jakies rady jak to podłaczyć , bo 1 raz w zyciu to robie i nie mam pojęcia;p prosze o pomoc.

wsadź coś w “dziurke” do resetowania która znajduje sie z tyłu urządzenia i przytrzymaj dłuższy okres czasu wtedy livebox powróci do ustawień fabrycznych

pstryk92 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jakiego antywirusa używasz. Wyłącz liveboxa z gniazda prądowego na ok min i z powrotem włącz