Livebox - komputer: problem z internetem

Witam, mam pewien problem. Nie jestem pewna czy problem tkwi w samym live box-ie czy raczej w komputerze. Otóż do tej pory wszystko działało prawidłowo na dwóch kompach ale nagle dziś jednemu z komputerów się odwidziało i nie mogę korzystać z internetu. Niby z połączeniem nie ma problemów ani z wbudowaną kartą sieciową, ale mimo wszystko nie mogę otworzyć żadnej strony. Przypuszczam, że nie jest to problem przeglądarki ponieważ gg również nie dział. Proszę o pomoc bo cóż jestem raczej laikiem w tych sprawach. dzięki

może virusik???

asiunia1312 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

drogi adminie gdybym wiedziała jak konkretnie nazwać ten problem to bym to zrobiła. Jak mam go nazwać skoro nie wiem co tam padło? Przejrzałam inne posty i wątki ale jak mówiłam jestem laikiem i niezrozumiały jest dla mnie język typowo techniczny.

prawdopodobnie zostało zerwane połączenie z live boxem ,spróbuj wejść w połączenie sieciowe (w kompie),jeśli o takie chodzi (bezprzewodowe) i zobacz czy ono w ogóle jest ,czy jest aktywne ,jeżeli nie musisz kliknąć prawym myszy na ikonie połączenia i wybrać pokaż dostępne sieci,i wybrać swoją oraz połącz i powinno być ok :smiley:

Hej,

LiveBox’y to paskudne urządzenie, które dość często się zacinają. Dlatego na sam początek wymuś ponowne uruchomienie LiveBox’a albo przez skrypt administracyjny (domyślnie 192.168.1.1; użytkownik: admin; hasło: 0000 lub 1234) i zakładkę Zapisz / Wyczyść / Uruchom ponownie , albo starym dobrym sposobem - WW (wyjmij wtyczkę). To działa w 90% przypadków.

Pozdrawiam,

Dimatheus