Livebox nie akceptuje karty wi-fi

Witam dziś wymieniłem liveboxa ale i mam pewien problem z podłączniem się do niego nie chce przydzielić adresu ip mojej karcie wbudowanej typ karty to : Karta sieciowa Broadcom 802.11g wyskakuje komunikat łączność ograniczona lub jej brak przycisk reg wciskam kiedy trzeba , co może być przyczyna problemu ??

P.S adapter wi-fi od liveboxa działa normalnie

sprawdź ustawienia połączenia sieciowego (konkretnie zabezpieczenia sieci, dostępu do liveboxa)

mialem podobny problem po wymianie karty sieciowej na PCI gdyz moja zintegrowana sie spalila,jak wpisalem ip do nowej karty to mi wyskakiwalo to co tobie z powodu ze jest ip wykryty na 2 ruznych kartach sieciowych z czego jedna fizycznie nie istnieje( spalona) pomógl format

Tylko klucz wep i w ustawieniach liveboxa jest numer mac dodany mojej karty jak wchodze w połączenia sieciowe to mam komunikat magicalsnap200807301648rn6.th.jpg

  • format robiłem dokładnie 2 dni temu

a sprubuj odinstalowac wszystkie karty sieciowe i zainstaluj na nowo tylko ta z której korzystasz,ewentualnie jak nie korzystasz z zintegrowanej sieciówki a masz taką to zablokuj ja w biosie i zainstaluj ta na pci czy jak to tam masz

Wszystko odinstalować co jest tutaj?? magicalsnap200808030330rf1.th.jpg wiem ze mam teraz wyłączone karty te z których nie korzystam