Livebox nie dziala

Witam, mam problem z modemem livebox neostrady. Modem normalnie dział, potem zrobiłem formata dysku, od tamtego problemu jest problem, livebox nie instaluje się. W pkt kiedy sprawdza połączenie, potem jest sprawdzanie liveboxa, i tamtego punktu nie przechodzi. Karta siecowa jest zainstalowana, więc problemu byc nie powinno. Ponadto z liveboxem z drugiego komputera (laptopa) normalnie łączyłem się przez wifi. Raz po restarcie routera nie mozna sie juz przez wifi laczyc, za to można przez kabel ethernet. Raczej nie jest to problem z łącznością, tylko z routerem, skoro po restarcie nie działa. Jak to rozwiązać?

Możliwe, że masz ustawione filtrowanie adresów MAC. Dla pewności nacisnij odpowiedni przełącznik na liveboksie i spróbuj się połączyć ponownie.

Zastanawiam się tylko poco instalować oprogramowanie od TP, skoro do kontroli liveboksa wystarczy być z nim połączony w jednym komputerze a następnie przejść pod adres

192.168.1.1

Sterowniki od Wifi lepiej pobrać niebrandowane przez TP (o dziwo znajdują się one na stronie TP), przez co to system będzie zarządzał wifi

Spróbuj może tak po kolei viewtopic.php?f=15&t=284850#p1899771