Livebox - nie mogę wejść do panelu

Po ostatnich kłopotach i dzwonieniu na ich support nie moge wejść do panelu zarządzania liveboksem. Był kłopot - mianowicie nie można było oglądać stron www (padu-sradu, CS działały - jabber już nie). Powiedzieli mi, abym dodał DNSy na “sztywno”, dodałem - strony zaczęły się wyświetlać, a do panelu nadal się dostać nie mogę. Zmusisć do działania neta pod ubuntu (7.10 i 8.04) nie mogę. Internet mam po ethernecie.

Hej !!

Najlepiej zrobić sposób stary jak świat: WW - wyjmij wtyczkę od Livebox’a. Mnie też czasem zdarzało się, że nie było net’a i nie dało dostać się do panelu administracyjnego. Wtedy najlepszym sposobem - oczywiście po upewnieniu się, że Livebox się nie aktualizuje (świecą wtedy wszystkie diody równomiernie) - jest restart urządzenia i powinno być OKI!!

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Tak, wiem, jak czasem nie było neta to tak robiłem. Tutaj automatyczne aktualizowanie DNSów nie działa - musiałem je wklepać. Any ideas?

Witaj!!

Jedyne, co przychodzi mi na myśl, to spróbuj podłączyć się do panelu livebox’a, gdy ten odłączony jest od linii telefonicznej. Może da to pozytywne rezultaty…

Z pozdrowieniami

Dimatheus

zadzwoniłem ponownie na Support, jakiś szacher-macher i smiga aż miło :slight_smile:

Dzięki za staranie ;]