Livebox - nie mogę wejść do panelu

(Pagenoare) #1

Po ostatnich kłopotach i dzwonieniu na ich support nie moge wejść do panelu zarządzania liveboksem. Był kłopot - mianowicie nie można było oglądać stron www (padu-sradu, CS działały - jabber już nie). Powiedzieli mi, abym dodał DNSy na "sztywno", dodałem - strony zaczęły się wyświetlać, a do panelu nadal się dostać nie mogę. Zmusisć do działania neta pod ubuntu (7.10 i 8.04) nie mogę. Internet mam po ethernecie.

(Dimatheus) #2

Hej !!

Najlepiej zrobić sposób stary jak świat: WW - wyjmij wtyczkę od Livebox'a. Mnie też czasem zdarzało się, że nie było net'a i nie dało dostać się do panelu administracyjnego. Wtedy najlepszym sposobem - oczywiście po upewnieniu się, że Livebox się nie aktualizuje (świecą wtedy wszystkie diody równomiernie) - jest restart urządzenia i powinno być OKI!!

Z pozdrowieniami

Dimatheus

(Pagenoare) #3

Tak, wiem, jak czasem nie było neta to tak robiłem. Tutaj automatyczne aktualizowanie DNSów nie działa - musiałem je wklepać. Any ideas?

(Dimatheus) #4

Witaj!!

Jedyne, co przychodzi mi na myśl, to spróbuj podłączyć się do panelu livebox'a, gdy ten odłączony jest od linii telefonicznej. Może da to pozytywne rezultaty...

Z pozdrowieniami

Dimatheus

(Pagenoare) #5

zadzwoniłem ponownie na Support, jakiś szacher-macher i smiga aż miło :slight_smile:

Dzięki za staranie ;]