LiveBox TP + Bardzo wolne pobieranie plików

(Pingwinowa) #1

Cześć. :smiley:

Od paru dni spotykam się z jednym problemem. A więc mój kolega, spakował zdjęcia, tapety itp. w 3 paczki po 400 mb. Pobrałam jedną, która pobrała się w nie całe 30 min. Potem zaczęłam pobierać drugą, i zaczął się problem, spojrzałam w Mozilli ile jeszcze będzie się pobierać, a tu pokazuje 5 godz. ! Poczekałam godzinę i nadal 5 godzin... Pobrało się tylko 22%. Przetestowałam łącze. Pokazało się, że film 700 mb, pobiorę w 20 min, a więc co się dzieje z paczką która ma 400 mb, i ma pobierać się 5 godz.? O_o Proszę o jakąkolwiek pomoc... :smiley: Nie korzystam z programów p2p, bo wtedy już w ogóle nic nie mogę pobrać...

-- Dodane 14.01.2010 (Cz) 16:11 --

Pobiera się z prędkością do 14 KB/s... A mój internet to 2 MB z Tp...

(Jaromir Zurawski) #2

a jakiego neta ma kumpel ? ;p

(Pingwinowa) #3

Emmm... nie mam pojęcia... Tylko co za różnica skoro pobieram to z HotFile?

(Ulth) #4

A masz wykupione konto premium ?

Jak nie masz, to się cudów nie spodziewaj.Tyle właśnie będzie lecieć transfer.Wykup premium i wtedy ciesz się normalnym pobieraniem.

Ostatnio tak właśnie dowalili, że leci tam za free marny transfer.

I nie ma łącz 2 MB.Są łącza do 2 Mb.

Różnica ale ważna, trzymajmy się jednostek :wink:.

(Pingwinowa) #5

Tylko, że wcześniej z HotFile pobierałam jedną z paczek w pół godzinny, a ta pobiera sie od 11:20 niby pięć godzin, a zostały jeszcze trzy godz... I jest dopiero 44%...

(Ulth) #6

Zgadza się.Ja miałem tak samo z hotfile.

Niestety teraz zrobili tak a nie inaczej.Bez płacenia im - nie przeskoczy się.

(Pingwinowa) #7

Przed chwilą było 2 godz. teraz 6... Z wcześniejszą paczką, miałam podobny problem spróbowałam ponownie po kilku dniach, i pobrało się 20 min. Z tą chyba zrobię tak samo...