Livebox tp - Czy jest winny?

(Deathname) #1

Witam,

Ostatnio do pomocy technicznej EA napisałem coś takiego:

W odpowiedzi otrzymałem coś takiego:

Router (o ile można nazwać to routerem) jaki posiadam to livebox tp zwany także SAGEM F@st 3202. Głównie to BF zaczął sie sypać od kiedy to ustrojstwo pobrało nowe oprogramowanie.

A teraz do rzeczy. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Czy komuś livebox po updejcie sprawiał podobne problemy? U mnie po aktualizacji oprogramowania livebox wieszał się, pomagało wyciąganie wtyczki. W końcu poszedł reset ustawień i o dziwo livebox ruszył. Teraz tylko z "Utraciłes połączenie z serwerem" mam problem.

I może następna rada od kogoś, jak przekonać tych z TPSA żeby mi liveboxa wymienili. Dzisiaj próbowałem i kazali czekać do zwiechy (której już przez tydzień nie było) i wtedy będą kombinować i może będe mógł wymień liveboxa na nową sztuke.

Próbowałem ręcznie ustawiać IP, DNSy i nadal to samo.

(Nowy10) #2

jak masz stary modem to podłącz i zobacz czy będzie tak samo

tak, i to wielu użytkownikom :slight_smile:

(Deathname) #3

Zacznijmy od tego, że stary modem nie synchronizuje się. A livebox nie ma z tym problemów.

Przy okazji ustawiałem takie coś:

pngkp2.th.png

(Maney691) #4

Bardzo wielu użytkownikom, jeżdżę codziennie do 2-4 uszkodzeń Livebox i wszystko przez ostatni update...

(Deathname) #5

Właśnie, wcześniej livebox się zwieszał, ale dałem mu reseta i działał normalnie. Co najdziwniejsze z ET:QW nie wywala, ale z BF2 już tak. Komunikatory i strony działają normalnie.

W takim razie może ktoś pomoże uzasadnić to, ze chciałbym wymiany liveboxa na nowy? Bo ostatnio kazali mi testować i testować i wtedy może coś pomyślą.