Livebox tp - czy warto?


(Sebastiankoj) #1

Witam. Kończy mi się mi umowa z neostradą i mam propozycje na liveboxa. Przez 2 lata miałem sagema f@st 800 ale myślę o livboxie. Prosiłbym was o napisanie czy warto go brać bo jak nie to zostanę przy starym. Z góry dziękuje.


(Żółta`Ciżemka) #2

Nie warto, same z nim problemy, restartuje się itp.

Jak chcesz mieć wi-fi czy neta na kilka kompów bierz jakiegoś dobrego routera (pentagram jest git) A jak nie to zostań przy modemie :smiley:


(ahonen97) #3

Ja na twoim miejscu nie brałbym Livebox tp nie warto miałem do czynienia z tym routerem nie polecam zrywał połączenia i wieszał się dwa razy wymieniałem i za trzecim razem oddałem ten szajs i kupiłem router linksys wag 200 internet hula bez problemowo


(Mirekgw) #4

mam i nie warto jak skończy się umowa to zrezygnuję z Liveboxa. lepiej kup dobry router i nie trać pieniędzy na opłacanie tego badziewia.


(Gardner) #5

Ja powiem więcej, Livebox to dziadostwo, przez to, że ma wbudowaną antenę to sygnał jest słaby i przez 2 ściany nie może się przebić na 5 metrów (przynajmniej w moim przypadku tak było). Oddałem tego rupiecia i kupiłem Pentagram Cerberus i mam zasięg w całym domu.

Jedyne co jest złe, to to, że tracisz możliwość tzw. videostrady (czasami dorzucają do pakietu).


(Mkkostel) #6

ja mam ją od niedawna mam stacjonarnego i lapka jakoś narazie nie narzekam chyba z 2 razy był tylko lekki problem ale to pozno w nocy