Livebox tp - połączenie

chodzi mi o coś takiego czy dało by radę do liveboxa tp podłączyć dwa kompy dokłanie chodzi mi o coś takiego > jak wiadaomo livebox ma dwa połączenia do komputerów bezprzewodowe i przewodowe z kablem i czy można by było zrobić tak że na obydwóch kompach bym zainstalował stery do neo tylko że na jednym do bezprzewodówki a na drógim do przewodówki i podłączył je do jednego liva ?? i czy działało by ??

oczywiście, ze da radę

do liveboxa można podłączyć 4 kompy

2 przez przewód, jeden usb, jeden bezprzewodowo

ja mam jeden komp usb, laptop bezprzewodowo, nawet nie trzeba dongla usb

ty chcesz dwa kompy stacjonarne podłączyć?

Welug mnie tak ,ale w czym problem sprawdzić :shock:

jezeli 2 kompy stacjonarne to polecam jednak kable a nie bezprzewodowo.

jasne z idzie i nawet nawe livebox-y dobra ciagna…(a tak wszyscy narzekali)

przez kabel ethernetowy jet najbardziej stabilne

koledze chodzi o jeden przez kabel, drugi wifi

mi tez tak chodzi (+3 komp Ethernet) ale na kablu lepiej smiga niz wifi

ja mam na kablach sieciowych 2 kompy… a ostatnio nawet przez bluetooth’a sie laczylem nawet chyba :stuck_out_tongue:

dzięki ale prędkość będzie podzielona ?? np jak będe miał 1mb to będzie po 512 ??

niee, predkosc na 2 kompach bedziesz miał tak sama (1Mb)

niekoniecznie, prędkość sama będzie się dzieliła, bo jakbym miał łącze np 1mb, to podpięcie 3 komputerów nie oznacza, ze będę miał 3mb

nie chce Cie obrazac… ale chyba rozumiesz o co mi chodziło!!

ja zrozumiałem, oby koszmos zrozumiał :slight_smile:

pozdrawiam

Działa. Możesz podłączyć 2 kompy na kablu rezygnując z TV , oraz kilka kompów po WIFI . Każdy musi być instalowany osobno i potem trzeba zatwierdzić przyciskiem REG na modemie. U mnie działa iw szystko śmiga jak trzeba , nic nie rwie. Sygnał jest dzielony na wszystkie kompy , ale u mnie nie zauważyłem spadków prędkości.