Livebox tp

Hej. Mam pytanie odnośnie livebox-a. Otóż, chciałbym wiedzieć ile ma zasięgu (chodzi mi o metry). Szukałem w necie itp. ale niczego nie znalazłem. Nie piszcie też, że na cały dom, bo to mi nie wystarczy :slight_smile: . Pozdro. :slight_smile:

Jeżeli będziesz używał tego adaptera wifi z zestawu to do 20 metrów, na więcej nie licz. Zasięg zwiększa się przy zastosowaniu karty na PCI ale ogólnie to i tak badziew. Zainteresuj się jakimś Linksysem.

Jedna ścianka i zasięgu brak ;]

Można kupić specjalne wzmacniacze któe przesyłają sygnał w gniazdkach ale koszt to ok. 180zł.

Ewentualnie router z AP: cisco, pentagram, dlink.

Kup sobie D-Link DSL-G604T i po problemie. Ja mieszkam w domku jednorodzinnym i z netebooczkiem HP mogę się oddalić do 150 metrów od routera i nadal mam dostęp do internetu i zasobów kompa stacjonarnego.

Polecam! !!

Mam jeszcze liveboxa od stycznia tego roku , i nie polecam tego moedemu-routera … właśnie planuję zakup normalnego routera i karty bezprzewodowej na pci … to najlepsze rozwiązanie, a co do zasięgu to góra 30-40 metrów

W EMULE POKAZUJE MI LOW ID A DZIłAMY NA LIVBOXE i odwołuje sie ze jest cos nie tak z portem :frowning:

Zobacz: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=69762