[livebox] Zamknięty port

Witam

Mam problem z odblokowaniem portu w liveboxie, tzn wcześniej już to robiłem i wszystko było w porządku, ale teraz ile razy bym nie próbował jakiegoś portu odblokować to w dalszym ciągu w programie utorrent na teście wyskakuje, że prost jest zamknięty. P.s na dole mam zielone kółko.

Hej,

Czy oby na pewno chodzi Ci o odblokowanie portu czy może o jego przekierowanie?? Ogólnie logujesz się w panelu administracyjnym -> Serwery LAN i ustawiasz który port ma być przekierowany na którą maszynę w sieci - czyli podajesz lokalny adres IP Twojego kompa. Zatwierdzasz zmiany i gotowe - przynajmniej po stronie LiveBox’a. Być może konieczne jest jeszcze przekierowanie portów w zaporze sieciowej (firewall).

:arrow: Z jakiej zapory sieciowej korzystasz?? I z jakiego systemu??

Pozdrawiam,

Dimatheus

UnknownBP ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif