LiveUpdate


(Malwinaa85) #1

mam nortona 2004 .. czy LiveUpdate jest potrzebny ? bo jak chcę zrobić to wyskakuje mi taki błąd: http://img358.imageshack.us/my.php?image=aaa6iv.jpg .. ?


(123448) #2

live update jest potrzebny do przeprowadzenia automatycznego pobieranie sygnatur baz wirusów. możesz też bazy wirusów wprowadzić ręcznie lecz live update ułatwia to zadanie.

czy ten komunikat pokazał się podczas instalacji produkyu czy w jakieś innej sytuacji? jak tak to w jakiej.


(Malwinaa85) #3

aha, a jak ręcznie to można jakoś zrobić ? no jak ja biorę live update to jak poźniej wciskam -> dalej to właśnie mi wyskakuje ten błąd ;/ …


(123448) #4

czy ten błąd pokazuje się podczas isntalacji (czasem tak jest) czy już masz zainstalowany ten produkt i chcesz tylko update przeprowadzić. może firewall blokuje twoje połączenie z głównym serwerem firmy symantec.


(Malwinaa85) #5

jeszcze jedno mam pytano co do Live update … oto link: http://img231.imageshack.us/my.php?image=aaa2fz.jpg … chodzi mi dokładnie o " definicje wirusów " … jak zrobię live update, i się zrobi, zaden błąd czy cos w tym stylu mi nie wyskakuje to i tak mi to nie zniknie i zawsze mam, ze system pilnie wymaga uwagi przez tą " definicje wirusów " ;/ … i mam X ten czerwony ;/ …


(fiesta) #6

Jak nie ma być X skoro definicje wirusów są z 27 lipca 2005 ??


(Malwinaa85) #7

no, ale jak biorę tam Uruchom i robi mi sie definicja i oto rezultat: http://img212.imageshack.us/my.php?image=a9uy.jpg ? … wziąłem ekspresowy i normalny i nadal to mam … czy musze coś innego wziaść tam ;> ?