Loca-Loca. Jakieś doświadczenia?

(Lilimek) #1

Ostatnio czyściłem swoją skrzynkę mailową i natrafiłem na ogłoszenie mówiące właśnie o serwisie aukcyjnym Loca-Loca. Muszę przyznać, że pomysł nietypowy, żeby nie powiedzieć podejrzany :o

Wie ktoś może coś na temat tego serwisu? Może ktoś skorzystał? Bo dla mnie pachnie szwindlem, ale w tym kraju działy się rzeczy o wiele dziwniejsze.

(Azpr) #2

zwykly serwis aukcyjny... nic specjalnego, i o jakim nietypowym pomysle piszesz? Coprawda ceny to tam maja owiele za duze :wink:

(squeet) #3

OT :arrow: Kosz

Proszę o wypowiedzi na temat podany przez autora

(Lilimek) #4

O tym:

Że niby co? Kupię coś za kilka groszy? Bo takie widzę ceny na zakończonych aukcjach.

(Azpr) #5

nie, wygrywasz aukcje gdy dasz najmniej ale placisz tyle ile przedmiot jest warty!

(Lilimek) #6

No właśnie pojawia się tam taki zapis:

Stąd moje zdziwienie :shock:

(Azpr) #7

tak, staje sie nabywca, ale zaraz potem musi zaplacic kwote ktora widzisz w aukcji :slight_smile: nbieczytałem regluaminu tam, ale pewnie jest gdzies paragraf "cena towaru jaka wstawia locokoko [czy tam ta firma :wink:] zostaje uiszczona w chwili "wygrania" przez kupujacego danego przedmiotu, uzytkownik w trakcie zaproponowania najmniejszek kwoty, staje sie zyciezca a tymsamym obowiazuje go oplarta za wygrany przedmiot w wysokosci ustalonej przez lokokoko" :wink: czy cos w tym stylu :smiley:

(Centrumopowiastek) #8

Czy jak zaproponuję 2 grosze, to już jest pozamiatane? :roll:

(Azpr) #9

cece nie jesli pojawi sie Kowalski i zapoda 1 gr :smiley:

(Centrumopowiastek) #10

Zgaduję, że "najniższy nominał walutowy" to 1 grosz.

EDIT:

A nie, to jeden grosz też może być :stuck_out_tongue:

Źle przeczytałem.

(Azpr) #11

tylko co sie dzieje jak juz bedzie ten jeden grosz? juz tego "przebic"sie nie da, chyba ze to dziala na takiej zasadzie jak numer 0400, zadzown, uslyszysz ze to nie Twoja kolej, i dzownisz jeszce raz, po 20 razach to tez nie Twoja kolej, wiec dajesz sobie spokuj... a na rachunku o 400zł wiecej :smiley: tymsamym firma konkuroswa zarobila 400zł tzn. dales im za darmo...