Lock Folder XP - problem

Po zainstalowaniu tego programu ukryłem swoj folder(muzyka,filmy itp.), ale mój młodszy brat sie wkurzył że mu nie daje grać i mi usunoł ten program i pare innych kiedy go dopuściłem do kompa, zainstalowałem znowu Lock Folder XP i nie da sie przywrócić tego mojego folderu.

Help me please :oops:

pozdrawiam

O ile wiem to tego programu nie usuniesz jak nie podasz hasła więc jak on to zrobił.Spróbuj wywalić jeszcze raz razem z wpisami w rejestrze ale wątpie ,że coś to da.

Ja tez nie wiem jak on to zrobił i nie chce powiedzieć. Ala juz sie pogodziłem z utratą tych 30GB, a mój brat sie musiał pogodzić z utratą wszystkich gier i z profilem na hasło.

pozdro

ps. tylko najdziwiniejsze jest to że nie zwolniło mi tych 30GB z dysku, także gdzieś to musi być

Pewnie tak , program ma ten folder zapisany i zaszyfrowany gdzieś na dysku pewnie jeszcze tren plik jest plikiem ukrytym.Jakbyś go znalazł np. poszukaj plików w wyszukiwarce o takim rozmiarze to możesz na innym kompie zainstalować Lock Folder XP i ten plik wstawić w odpowiednie miejsce powino działać jak nie chcesz się bawić po prostu usuń ten plik po co ma zajmować miejsce na dysku.