Lockerz - czy to ściema?

Witam.

Orientuje się ktoś co to lockerz.com, czy to naprawdę jest coś sensownego czy kolejny sposób na wyłudzenie danych do wysyłania śmieci reklamowych ?

A dostałeś coś kiedyś za darmo oprócz bęcków ??

No ze streetcom’ u tzw. Gecko oraz magazyn Enter programy czy coś takiego ;]

A ja ubuntu,open solaris i 2 inne

Superrrr, gratuluję i życzę dalszego życia w błogiej nieświadomości :stuck_out_tongue:

Możesz to rozwinąć ?

ja to mogę rozwinąć.

(jeśli w to nie wierzysz wpisz w http://www.youtube.com lockerz unboxing a sam sie przekonasz!)

OGÓLNIE:

(tłumaczenie z angielskiego) - jeśli chcesz to ominac przejdz do pktu 7

  1. Lockerz jest to strona stworzona, aby móc łączyć członków poprzez handel, treści i społeczeństwo. Oglądaj ekskluzywne wideo, odkrywania nowe gry, łącz się z przyjaciółmi i dostań za to wynagrodzenie. Im częściej odwiedzasz lockerz, tym więcej możesz zdobyć PTZ (lub “Pointz”). Witryna Lockerz została założona w marcu 2009.

  2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz: Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów: ubrania, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Użytkownicy będą mogli również zakupić zasoby cyfrowe, takie jak muzyka, wideo i naklejki.

  3. Czy lockerz to SCAM?: Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest ona finansowana przez Liberty Media, jedna z największych firm medialnych w USA. Szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były urzędnik w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

  4. Jak jest z wysyłką nagród?: Lockerz rozpoczyna sprzedaż produktów tej jesieni, wyślemy do wielu krajów spoza USA. Od 15 września będzie możliwa wysyłka na terenie USA, a miesiąc później do reszty świata.

  5. Kiedy otrzymam mój T-shirt za oznaczenie vipa (musisz mieć 20zaproszonych aby je uzyskać). W przypadku wysyłki na terenie USA trwa to 7-10 dni, w innym wypadku (wysyłka po za ocean) trwa to ok. 3 tygodnie.

  6. Ile kont mogę mieć: Każda osoba ma prawo do jednego konta (każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć swój własny rachunek).

  7. Punkty można zdobywać też poprzez odpowiadanie na drobne pytania (Dailies), z codzienne logowanie również dostaje się punkty. W przypadku zdobycia statusy z-lister otrzymujesz podwójne wynagrodzenie.

Czy są na to dowody?

Oczywiście , na youtube.pl jest masa filmów w których ludzie wypakowywują rzeczy z Lockerz np PSP:

http://www.youtube.com/watch?v=tg3QLxqRsOw

{ciach by Kaka’}

wiesz może to nie ściema, ale tych nagród nie będzie dla wszystkich, max 5% ludzi zbierających pkty zostanie nagrodzonych, a punkty się kasują co rok kalendarzowy więc wiesz…ja tam 15 staram się o gierkę, a potem to już niech się dzieje wola nieba.

Niby czemu oni mają dać Mac Booka za darmo? Przecież to nie jest konkurs?!

Za darmo raczej nic w życiu nie ma oprócz shota w buzie :wink:

Kompil , a ja 4 browary od Carlsberga za wypełnienie ankiety dostałem… więc nie jest tak źle :stuck_out_tongue:

a ja 10 snickersów maxi limited edition za 1 smsa :slight_smile:

W mojej klasie 90 % osób w to gra.

Jak ktoś wygra, zobaczę to na własne oczy to i ja zacznę grać :stuck_out_tongue:

To już jest porostu jakaś mania :smiley:

Jak ktoś coś wygra to niech się pochwali :slight_smile:

ale Ciekawe z jakiego kraju oni te nagrody wysyłają ??

jak z USA to wątpię czy dotrą w całości ;/

coś o tym wiem ;/

XXXXXXXXXXXXXXXXX

ja dostałem maskotkę z prizee.com, ubuntu, naklejki shell-a, kubuntu, takie gumowe coś na rękę i parę naklejek firm BMX (zawsze dodają do jakiegoś zamówienia) no i to chyba tyle :stuck_out_tongue: na prizee.com się grało i zdobywało wirtualną kasę i za to wziąłem maskotkę (którą zaopiekował się niestety pies :frowning: ) ale teraz już chyba do polski nie przysyłają ale nie mam pewności

no i jeszcze dostałem 0.5L coca coli gratis xD (2.5L)