Log... Blad przy uruchamianiu

Witam;] przed tym jak gutek kazał mi zrobic lekka kosmetczke komp i chodizl bardzo dobzre chcialem tylko dla kontroli spr loga… dal cos zebym usunął i teraz pojawia mi sie blad przy uruchamianiu kompa… oj Gutek zawiodlem sie lekko an tobie. !!

Niee chcem formatu…

Jaka jest treść tego błędu przy uruchamianiu ??

Zreszto chodzi ci o twój TEN TEMAT

Ja nie widzę w nim nic co by ci kazał usunąć Gutek2222

Przy uruchamianiu kompa pojawai sie to:

Nieprawidłowy plik Boot .ini.

rozruch z C:\Windows

Niee chcem Formatu.

Poczytaj ten TEMAT i zastosuj podpunkt Windows nie może startować: Komunikat "Plik Boot.ini jest niedostepny lub uszkodzony"

ale co ja mam teraz robić… Format…? nie dopsialas-łes co amm dalej robić… czy da sie to załatic bez formatu.? :confused:

Bez formatu

Wystartuj do Konsoli odzyskiwania tak jak jest napisane w tym temacie

i zastosuj to

:frowning: tzn co ja mam robic jestem ciemna… nic nie wiem… pomocy brata nie ma a ja mu cos zrobilam… pomozesz.?/

Pocytaj sobie dokładnie podpunkt START DO KONSOLI z tego tematu ci ci dałem O konsoli . Jeśli będziesz startować do konsoli z cd musisz mieć ustawione w biosie bootowanie z napędu cd-room.(Wejdz w opcje w biosie Advanced Bios Features i w sekcji boot ustaw cd-room jako pierwszy)

Jak wystartujesz już do konsoli tak aby być w linii komend wpisz te polecenia po każdym oczywiście enter

P.S

Jeśli czujesz że nie dasz rady nie próbuj. Zawołaj kogoś do pomocy , żeby nie pogorszyć sprawy. (Taka moja po cichu rada)

Możemy sprbować tak najpierw:

w memu uruchom wpisz:

notepad c:boot.ini

jeżeli coś wyskoczy w notepadzie(oczywiście text) to znaczy że on jest i tylko wpisz

. Jeżeli jest pusty to też to wpisz i zapisz. Potem reset

Przesadzasz rudik77 nie usunołeś nic co mogło by sprawić że komp tak sie zachowuje, może potem cos mieszałeś nie mówisz wszytkiego.

Gutek2222 mnie się wydaje że jemu nie startuje system. Tak rudika77 zrozumiałem chociaz nic o tym nie napisał czy ładuje mu się system.

Ale jak by mu się ładował to z twojej rady problem by mu się rozwiązał.

Za mało informacji podajesz rudik77

Musi się jemu ładować, to co podałem rozwiąze problem, wczoraj juz mial ten problem i nie opisał dokładnie o co chodzi, nie wiem czy cały czas komp jemu chodzi ale wątpię, jak tak niech zobaczy http://support.microsoft.com//kb/330184/pl ale ja myśle że to nie to :wink: