Log do sprawdzenia

w trybie awaryjnym usuń wpisy hijackiem a pliki recznei poczytaj Usuwanie updatescenter.com / security2k.net / syserrors.com / SpyAxe - dokałdnie zastaosuj instrukcję a problem zniknie.

Log kontrolny po wszystkim

nie moge znaleźć tej instrukcji … NAPEWNO TAMJEST ?

Stronę dalej źle linka wkleiłem Usuwanie updatescenter.com / security2k.net / syserrors.com / SpyAxe -ale ludzie myślę, sobota porządki jak skończę będe odpowiadał :wink:

Java\jre1.5.0_05\bin\npjpi150_05.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\avgfwafu.dll

O23 - Service: AVG7 Alert Manager Server (Avg7Alrt) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgamsvr.exe

O23 - Service: AVG7 Update Service (Avg7UpdSvc) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgupsvc.exe

O23 - Service: AVG Firewall (AVGFwSrv) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgfwsrv.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

SpyAxe juz zniknął thx ziom :]

Już OK tylko hijackiem usuń

mam jeszcze jeden problem caly czas wyskakuja mi jakies reklamy z IE , jak to zablokować ?

Możesz dac screena albo nazwę stron? reklamy blokuj jakimś firewallem albo Ad Muncher -em płatny ale świetny

możecie mi pomóc, co to jest ?

lol0km.th.jpg

beztytuu0mg.th.jpg

Prosze o LOG z Silent Runners

Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Tak jak prosiłeś

USUWANIE:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG.

Otwieracie Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete a w pustym polu wklejacie:

C:\WINDOWS\system32\mscornet.exe

C:\WINDOWS\system32\mssearchnet.exe

C:\WINDOWS\system32\svchosts.dll

C:\WINDOWS\system32\msvol.tlb

C:\WINDOWS\system32\ncompat.tlb

C:\WINDOWS\system32\ot.ico

C:\WINDOWS\system32\ts.ico

Po uruchomieniu pliku FIX.REG pojawia sie okienko czy dodać do rejestru … Dodać ?

Dwa razy masz kliknąc - no to fix na rejestr -ten syf i usunąc Pocket Killbox to co napisałem potem log z Silenta

Ok zrobiłem, wklejam log. :slight_smile:

USUWANIE:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG.

Już powinno byc Ok? Jest Ok :stuck_out_tongue:

Dzięki Gutek za poświęcenie swojego czasu :slight_smile: aha i zostawić ten plik FIX.REG ?

Jak jego użyłeś skasuj :slight_smile: