Log do sprawdzenia

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

zobacz Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Tyle zrobiłam i dalej nic pustka :frowning: Bardzo prosze pomozcie. Ta wstretna tapeta dalej siedzi

Wywal:

plik usuń o ile jeszcze tego nie zrobiłaś. Wklej log z L2Mfix. zobacz usuwanie SpySheriff w linku który podał Gutek2222

Jak wkleic log z L2Mfix nie chce mi sie zapisac. Cierpliwosci prosze :frowning:

Uruchamiasz plik l2mfix.bat i wybierasz opcje numer1. Log otworzy się w notatniku, wtedy wklej go na forum. :slight_smile:

Skan z Lx2look klikam prawym na zapisz jako i w notatniku zapisuje mi sie puste okno a w logu mam taki wpis

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 20:40

Prosze jeszcze raz rzucic okiem na moj log.Dlaczego nie moge przegladać stron przez IE :frowning:

w trybie awaryjnym uuswasz pliki ręcznie, daj log z silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Czy ja to miałam wkleic :o

Pliki usnunołes? zwłaszcza - avpe32.dll

Bardzo prosze o sprawdzenie loga.

Dzieja mi sie dziwne rzeczy. W IE nie wyswietlaja mi sie niektore strony z forami a w Operze mam podkład muzyczny ze standartami jazzowymi. Pomocy prosze. I jeszcze w dodatku jestem troche zielona w usuwaniu wirusów :frowning:

Złączono Posta : 02.01.2006 (Pon) 22:59

A w dodatku moj program antywirusowy BitDefender nie znajduje wirusów. Juz nic nie rozumię :o

To nie jest look2me, ale jakiś wredny śmieć. Też takie coś miałem ściągnij to: http://users.telenet.be/marcvn/tools/haxfix.exe Rozpakuj i naciśnij fix.bat. Komp się zresetuje, ale powinien to usunąć. :smiley:

Wpis O20 to Backdoor Haxdoor AP - masz w tym linku usuwanie