LOG - Kilka dziwnych wpisów "Unknown owner" i &quo

Po przeczytaniu porad i obowiązków dla początkujących stworzyłem ten temat:-)

zrobilem loga, przeczytalem, zobaczylem kilka dziwnych wpisów jak w temacie, przeczytałem inny temat no i chyba trzeba coś wyrzucić :slight_smile:

Proszę o sprawdzenie i dizękuję z góry.

wpisy usuń hijackiem pliki ręcznie w trybie awaryjnym

Scan EWIDO po update :wink:

Daj może najpierw log z Silenta

log z silenta:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i odpal go w trybie awaryjnym

Czy już jest dobrze?:>

Prawie tak

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i odpal go w trybie awaryjnym

Ciągle siedzi “notify22.dll” :confused:

A zrób taki fix:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i odpal go w trybie awaryjnym

INFECTION WARNING! tpfnf2\DLLName = " notifyf2.dll" [null data]

Niech usunie plik i dopiero odpali fixa, w końcu fix.reg wywala tylko wpisy w rejestrze, przy wpisach nie widać żeby plików nie było.

tyle zostało:

Dlaczego wszyscy kolejno chcecie usunac prawidłowy wpis:

"tphklock.dll"???

Rozumiem ,ze chcecie pomoc ,ale w tym momencie zwyczajnie rozwalacie koledze system .Przeciez ten wpis jest prawidłowy i pochodzi od:

:o :o

Nie ruszaj tego konrov

wiem pliku nie kazałem usuwać, zobacz na górę a w fixie to pomyłka, lecz nie ma już notifyf2.dll

A wiem o czym mówisz - http://castlecops.com/o20list-153.html to od IBM ThinkPad related

i OK

dzisiaj włączyłem kompa i pogrom:/

zaraz przy pierwszym uruchomieniu niebieski ekran (mam xp2sp2): byl jakis problem ntfs… ale nie zdazylem wszystkiego przeczytac!

uruchomil sie sam, chcialem odpalic opere i blad: nie moze odtworzyc opera.dll

na starcie wysypal sie zonelarm… jakis inny blad

:confused:

cos sie stalo niedobrego, wczesniej takierzeczy sie nie dzialy:/

Wrzuć jeszcze raz log z HijackThis + log z Silent Runners

… jakbyscie mogli wypisac pliki ktore mam usunac z dysku, bede wdzieczny… no i jeszcze ten problemik z opera i zonealarmem… sprobuje przeinstalowac te progi

konrov Na początek daj nowe logi :?

Przepraszam nie zauwazylem ostatniego posta:/

Jest ok. :wink:

Możesz dać log z Silenta. :?

i jeszcze silent runners:

Logi Ok reinstaluj operę