Log kolegi, wstawiam za niego, ma syf

Jutro ściągnie Autopatchera (ma starego IE), ale wpierw trzeba pozbyć się syfu :stuck_out_tongue:

Pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę newdotnet*_** i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń:

Foldery ręcznie, a wpisy w hjt.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Jest mały problem, nie działa mu sieć bezprzewodowa (nie odświeża adresu IP sieci bezprzewodowej) oraz pasek start (jak najeżdża jest klepsydra). Co się mogło stać :cry: .

Jak widać na komputerze jest zainstalowanych wiele szkodliwych aplikacji dlatego najpierw trzeba je usunąć ponieważ być może one powodują te problemy. Tak więc wykonaj to co napisałem i wklej nowe logi, o które prosiłem.

Ale on nie ma internetu, nie ma mi jak przesłać logów, gadamy przez telefon. Ma płytkę instalacyjną, mógłby wpisać w uruchom “sfc /scannow”, ale nie chodzi mu pasek start :cry: . Musiałby wpierw uzyskać dostęp do neta, to się stało, gdy usunął te wpisy w hijacku po usunęciu ręcznie folderów. Backup się nie stworzył. Masz jakiś pomysł?

Pobierz dla niego to narzędzia -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/pl … ockfix.exe -> przenieś w jakiś sposób na jego komputer i niech go użyje :slight_smile:

Następnie niech wygeneruje nowe logi :slight_smile:

Logi dopiero teraz, gdyż nie jest codziennie na kompie ;).

Już jest ok :slight_smile:

Skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.