Log kompa w szkole

Jak się uruchamia 2 błędy (cośtam o IE i svrhost.exe) chodzi wolno jak !@#$% Pomóżcie, mam 20 minut na posprzątanie :smiley:

***** SAM SPRZATAJ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kurka-88 - dziękujemy za pobyt na naszym forum. Nie zapraszamy ponownie

przeskanuj ad aware i jeszcze antyvirem jakimś , bo prawie połowa loga to sam syf 8)

Tu nie ma ani Avasta! Ja nie mam czasu na zabewe z ani-virem :confused:

to chociaż ad aware, nawet jak wywalisz wpisy z loga , to i tak jeszcze syf zostanie, powiedz nauczycielowi że musi zrobic skany :?

Ty ej a co ma piernik do wiatraka?

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 16:31

Nom zrobie, a jakie tu są konkretnie wirusy? Bo my mamy teraz 2 pracownie informatyczne i w tej są nowsze kompy i bardziej zasyfione, one są połączone wszystkie w jedną sieć, może się to przenosić? Bo mamy 4 w Win95, 2 z Win98 i 20 z XP. A nauczyciel ma to wyraźnie w d****, bo te wszystkie z 95 się nie uruchamiamiają, a te XP (u góry w gimnazjum), ledwo co działają, to właśnie log z jednego z nich… A jakimi anty-wirami zrobić skana? Najlepiej żeby go wgrać na płytkę bo tam raczej nic nie ściągne, net ma prędkość 0.5kb/s (ledo się forum wczytało).

tak może się to przeność

ja polecam skan nortonem, albo nodem 32, wex w domu skobie nagraj na płytke av i zainstaluj na tych kompach albo z gazety jakiejś zainstaluj antyvirka 8)

A w tych logach co potem skasować?