[Log] komputer rozysła SPAM - antyvir nic nie wykrywa :(

Komputer rozsyła SPAM - taką informację dostałem od dostawcy internetu i zablokowano mi dostęp do netu, rzeczywiście jak tylko mam wpięty komp do switcha to na podglądzie stanu połączenia lokalnego nonstop są wysyłane pakiety a nic na komputerze nie jest włączone.

Proszę więc o sprawdzenie loga (zanim zrobiłem loga usunąłem rpcc.dll bo widniał na liście).

Podaje liste programów jakimi został przeskanowany komp ale w tej chwili nic nie jest wykrywane: AVG Free edition, AVG Anti Spyware, SpyBot, Ad-Aware, CounterSpy, SmitfraudFix wszystkie miały najnowsze bazy.

Poniżej podaje logi z HijackThis oraz Silent Runners, posiadam także loga z GMER - jak będzie potrzeba to zamieszcze (jest bardzo długi więc narazie niechciałem zaśmiecać :slight_smile: )

Z góry dzięki za pomoc

HIJACKTHIS :

SILENT RUNNERS

Logi są czyste :slight_smile:

Logi są ok.

Może pozamykaj porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Log z Gmer’a możesz umieścić w jakimś serwisie hostingowym skoro jest duży. I pytanie: czy zaznaczałeś opcje Pokazuj wszystko przy robieniu loga? Pytam ponieważ może to właśnie dlatego jest on taki duży?

Windows Worms Doors Cleaner - pierwszą, drugą i piątą opcję zmieniłem z czerwonej na zieloną, 3 i 4 jest na żółto więc nie ruszam - dalej komp rozsyła spam :frowning:

nie zaznaczałem opcji pokazuj wszystko, pokasowałem zbędne spacje i entery i się skrócił o połowe :slight_smile:

oto log

Wszystk jest OK :slight_smile:

No to musze zrobić to czego nie lubie :frowning: PODDAJE SIĘ bo komp nadal rozsyła spam. - robie na nowo system - dzięki za pomoc.