Log kontrolny po deinstalacji VISTA Transformation

(Mcleod) #1

Witam wszystkich,

Odinstalowałem aplikację "VISTA Transformation Pack ver 5.5.". Po tej operacji System pracował niestabilnie - nie wyświetlały się ikony na pulpicie.

Mam Windows XP Home Edition i z płyty dokonałem aktualizacji instalacji Windows. O ile się nie mylę, są wtedy z powrotem instalowane biblioteki i pliki systemowe. Ponadto przeczyściłem rejestr za pomocą "Eusing Free Registry Cleaner".

Proszę jednak o spojrzenie na moje logi - może pozostało to tam coś, co powinienem usunąć. Jeśli tak to uprzejmie proszę o wskazanie co usunąć oraz w jaki sposób.

Chylę czoła przed osobami, które poświęcą odrobinę swojego cennego czasu dla mnie.

Pozdrawiam

Mcleod

Log z hijack:

Silent Runners:

(adam9870) #2

Logi ogólnie czyste.

Usuń kosmetycznie w hjt.

Możesz zajrzeć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 580#578580

(Mcleod) #3

Bardzo dziękuję za pomoc.

Zastanawia mnie tylko ten wpis:

W linku, który mi podałeś pojawiła się sugestia, że jest to "nieoficjalny" spyware, ale po usunięciu użytkownicy sporadycznie skarżyli się na brak dźwięku. Utrata dźwięku to realne zagrożenie Twoim zdaniem?

(Bbieniol) #4

Moim zdaniem (a raczej praktyka), to niezbyt często się to zdarza. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie :slight_smile:

(Mcleod) #5

Usunąłem wszystkie wpisy, tak jak sugerowaliście. Faktycznie, nie ma problemów z dźwiękiem.

Bardzo dziękuję Wam za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 23:41

Przepraszam, że zwracam Wam głowę, ale nasunęło mi się dodatkowe pytanie dotyczące mojego problemu. Otóż, jak pisałem powyżej, usunąłem następujący wpis:

Ale na moim dysku znajduje się nadal plik: c:\WINDOWS\ALCMTR.EXE

Czy powinienem go usunąć z dysku, czy też nie?

Pozdrawiam