Log kontrolny po deinstalacji VISTA Transformation

Witam wszystkich,

Odinstalowałem aplikację “VISTA Transformation Pack ver 5.5.”. Po tej operacji System pracował niestabilnie - nie wyświetlały się ikony na pulpicie.

Mam Windows XP Home Edition i z płyty dokonałem aktualizacji instalacji Windows. O ile się nie mylę, są wtedy z powrotem instalowane biblioteki i pliki systemowe. Ponadto przeczyściłem rejestr za pomocą “Eusing Free Registry Cleaner”.

Proszę jednak o spojrzenie na moje logi - może pozostało to tam coś, co powinienem usunąć. Jeśli tak to uprzejmie proszę o wskazanie co usunąć oraz w jaki sposób.

Chylę czoła przed osobami, które poświęcą odrobinę swojego cennego czasu dla mnie.

Pozdrawiam

Mcleod

Log z hijack:

Silent Runners:

Logi ogólnie czyste.

Usuń kosmetycznie w hjt.

Możesz zajrzeć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 580#578580

Bardzo dziękuję za pomoc.

Zastanawia mnie tylko ten wpis:

W linku, który mi podałeś pojawiła się sugestia, że jest to “nieoficjalny” spyware, ale po usunięciu użytkownicy sporadycznie skarżyli się na brak dźwięku. Utrata dźwięku to realne zagrożenie Twoim zdaniem?

Moim zdaniem (a raczej praktyka), to niezbyt często się to zdarza. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie :slight_smile:

Usunąłem wszystkie wpisy, tak jak sugerowaliście. Faktycznie, nie ma problemów z dźwiękiem.

Bardzo dziękuję Wam za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 23:41

Przepraszam, że zwracam Wam głowę, ale nasunęło mi się dodatkowe pytanie dotyczące mojego problemu. Otóż, jak pisałem powyżej, usunąłem następujący wpis:

Ale na moim dysku znajduje się nadal plik: c:\WINDOWS\ALCMTR.EXE

Czy powinienem go usunąć z dysku, czy też nie?

Pozdrawiam