Log po trojanach


(Ganjaman666) #1

Witam, chciałem aby ktoś sprawdził loga z hijacka ponieważ wczoraj weszło mi na kompa parę trojanów, wywaliłem je (chyba) wszystkie paroma programami ale wole się upewnić czy wszystko jest ok. Jak to się stało to w rejestrze pojawiło się parę wpisów żeby się uruchamiały podczas startu systemu, przez ccleanera pousuwałem wpisy żeby te dziadostwa się nie uruchamiały ale po wszystkim jeszcze 1 został:

C:\Documents and Settings\Administrator\Menu Start\Programy\Autostart\ikonwin32.exe

Fakt faktem tego pliku tam nie ma i niby go wyłączyłem żeby się nie uruchamiał ale całkowicie usunąć tego wpisu nie mogę.. To po pierwsze, a po drugie jak odpalam kompa to czasami wyskakuje mi systemowe okienko że jest jakiś problem z services.exe i system się zamknie za X sekund (nie mogłem zrobić screena, jak wyskoczy jeszcze to zrobie).. hmm na razie chyba wszystko :stuck_out_tongue:

http://wklejto.pl/41775

(Gutek) #2

W logu nic nie widzę, zrób skan DrWeb CureIt : http://www.freedrweb.com/


(Ganjaman666) #3

przeskanował i usunął parę syfów (ze 4h skanował albo i dłużej :? ), m.in. te ikonwin32.exe i już normalnie wywaliłem to z autostartu, to o services na razie się nie pojawiło, jak się pojawi to dam znać :stuck_out_tongue:

Dzięki za pomoc

-- Dodane 05.09.2009 (So) 13:25 --

jednak się pokazuje.. coś takiego:

61565963pm1.jpg

da rade coś z tym zrobić?


(deFco247) #4

http://www.searchengines.pl/Odliczanie- ... 12532.html