Log podobno ok, a bitcomet, firefox przestaje dzialac

(Lycha Xxx) #1

Witam, prosze o sprawdzenie mojego loga.

Mam nastepujący problem. Otóż jakiś czas temu formatowałem dysk gdyż siedząc jakiś czas w internecie i uzywajac BitCometa internet zawieszal sie, bylo polaczenie ale nie chciala sie zalodowac zadna strona a BitComet wskazywal wysylanie i obieranie 0kb. Nie wiem co mam robic, format nie pomogl, a w neostradzie jak dzwonilem wszystko jest ok.

Bladzac po forach zobaczylem ze moge cos miec nie tak w ym co wam daje do sprawdzenia. Z gory dziekuje ze pomoc.

Pozdrawiam.

(Bbieniol) #2

Czysto :slight_smile:

Zainstaluj SP2 :slight_smile:

Kosmetycznie możesz usunąć te wpisy:

(Lycha Xxx) #3

nagralem sp2 i teraz mi komp sie zamula, w sensie ze strony internetowe bardzo wolno sie laduja, a i z poprzednim problemem nic sie nie zmienilo, tak jak bylo tak jest nadal.

(Bbieniol) #4

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

(Lycha Xxx) #5

Juz załamuje rece, nadal to samo.

Czy to mozliwe by przyczyna tego problemu byl BitComet?

Nie wiem co robic, niby czyszczac rejest usunelem ponad 200 pozycji :slight_smile: .

Wiem jedno, nadal jak cos sciagam, po paru minutach wszystko spada do 0kb i strony nie chca sie ladowac, jedyne co mnie dziwi to to ze gg dziala.

Co robic????

(Gutek) #6

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222