[log] powolna praca komputera

(system) #1

Tak jak paru poprzedniką też mi komp ostatnio strasznie muli, sknowanie nic nie daje.. prosze o popatrzenie na mój log

Z góry dziękuje POZDRAWIAM

(adam9870) #2

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługę Win32Sr.

Użyj FixWareOut

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2) oraz. Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Znasz to? Na 99% jest to syf więc jeśli nie to także leci. I w services.msc wyłączasz i zatrzymujesz dodatkowo usługę Network helper Service

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt i C:\fixwareout\report.txt

(Kuz5) #3

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

A tak poza tym proponuje n poczatek wszelkiej maści skanery av

(system) #4

kuz5 przepraszam, przyznam sie bez bicia ze nie czytałem... troszke poprawiłem. btw skanery juz wypróbowane i sie nie sprawdziły.

Adam9870 dziękuje barrdzo, zaraz sie za to biorę. POZDRAWIAM!

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 12:43

pogimnastykowałem sie troseczke i wyszło coś takiego

i dodam że komputerek chodzi ciut lepiej ale i tak słabo. DZIĘKI

(adam9870) #5

Zostało:

KONIECZNIE użyj narzędzi o których pisałem w swoim poprzednim poście. One powinny usunąć część syfu, a potem szukaj plików (powinny być w c:\windows\system32 lub c:\windows) i usuń je ręcznie z dysku. A na koniec skasuj wpisy w HijackThis.

Potem uruchom system w trybie normalnym i robisz nowy log w hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt i pokazujesz to na forum.

(system) #6

dobra temat skończony (z kilku innych względów format c:/) ale naprawdę wielkie dzięki