Log z Combo Fixa - bardzo niski fps w sieciówkach :(

Hej wszystkim!

Proszę o sprawdzenie loga ponieważ ogólnie mało się znam, a wiedzieć, że się nie wie to już wiedzieć wiele!

Od 2-3 dni bardzo spadł mi fps w World of Warcraft. Normalnie miałam około 50, 45 w Dalaranie (nie wiem czy to komuś coś mówi ale większość ludzi ma mniej :P). 2-3 dni temu spadł do około 10-15 a dziś aż do 5, momentami 3 i nawet 1.

W końcu doszłam do wniosku po pewnych testach, że to ogólnie komputer się muli no i właśnie nie wiem co dalej.

Zdaje sobie sprawę, że mam zasyfione wszystko jak to ja i przepraszam, większość z was pewnie taki bajzel nieźle denerwuje!

Mam najnowszy sterownik do karty graficznej tak a props - to chyba ważne. Oraz 3 giga pamięci RAM.

Co by tu jeszcze powiedzieć … nie wiem co się przyda :frowning: Aha! używam windowsa visty - jakbym nawet i miała płytkę to bym już dawno wróciła do xp :frowning:

A oto LOG

Dziękuje z góry!

daj log z hijackthisa.

Dobra jak wrócę do domku to wkleję, na razie w pracy jestem. Jakoś odkąd tu szpieguje to większość prosi o Combo Fix’a i w ogóle nie patrzy na Hijack dlatego nie wklejałam :slight_smile:

Dodane 16.04.2009 (Cz) 19:18

A oto LOG z Hijack’s

Dodane 17.04.2009 (Pt) 18:15

Wybaczcie bezczelność postowania po raz kolejny ale może jednak ktoś ? :smiley: