Log z Hijacka - problem z paskiem UnSpyPc + popupy

wiec. uzywam mozilli do przegladania INTERNETU`_^. lecz jak sie poruszam po dyskach itp - w explorerze - pojawil sie jakis toolbar - nie wiem skad - UnSpyPc - komunikat wczesniej - przed tym, na trayu - microsoftowy - jak sie chronic przed spywarem itp… teraz juz to okienko nie wyskakuje - ale zarowno unspypc sie sam ‘zainstalowal’ jak i sam sie wlacza czasem. + ten toolbar mi zwalnia take explorer ze szok - jak np zamykam folder to slysze odglos ‘cofania’/wchodzenia w folder + pojawia sie klepsydra. pomozcie :stuck_out_tongue:

Usuń wpisy w HijackThis a pliki zaznaczone ręcznie (wszystko robisz oczywiście z wyłączonym przywracaniem systemu w trybie awaryjnym).

To są wpisy od tego UnSpyPC. Ten program to jakaś ściema, odinstaluj go(w Dodań/usuń programy) a folder ręcznie.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Po wykonaniu tych czynnności ^ dajesz nowy log z HijackThis oraz Silent Runners.

Uwaga:

Jeżeli będą problemy z ręcznym usuwaniem plików (np. bedzie komunkat, ze plik jest aktualnie w uzyciu przez inny program i nie można go usunąć) skorzystaj z aplikacji KillBox. A niżej mała instrukcja do niego:

namrab generalna zasada jest taka :!:

Chcesz korzystać z internetu to zabezpiecz odpowiednio komputer!!

Jutro znowu wkleisz loga, i napiszesz że coś jest nie tak z kompem !!

Poczytaj tutaj

mimo wszystko prosilbym o sprawdzenie bo watpie iz jutro napisze.

Przecież masz już sprawdzony log :roll:

O co chodzi?

Bieniol - nie zauwazylem w pierwszej chwili posta adama :stuck_out_tongue: wklejam swiezy log z hijacka po wszystkich zalecanych CHWYTACH :smiley:

Jest ok

Chyba mój chwyt pominąłeś :evil:

Samo Ewido nie uchroni cię przed wirusami :!:

Wyluzuj :slight_smile:

namrab jak najbardziej misterdam ma racje zabezpiecz kompa instalujac podstawowe rzeczy takie jak AV i Firewall’a

Update:

Daltego też posty poleciały