Log z Hijack'a

Prosze o sprawdzenie mojego loga, przez kogoś kto się na tym zna (kuz5 np.) albo jakiegoś innego moderatora. Pokasowalem odpowiedznie pliki, ale nadal cos sie wali. Wyrzuca mnei ze stron, otwierają się dziwne strony. I ogólnie mam pełno spyware’ów :wink: Prosze o szybką i profesionalną odpowiedź.

nue jestem moderatorem ale przy okazji :smiley:

Poczytaj Usuwanie VX2.BetterInternet

Dziexik, a może jeszcze ktos cos napisze o moim logu ? Mam jeszcze jeden problemik. Mam na pulpicie ikonke (programik) SmileyCentral czy coś i nijak nie moge tego usunąć. Myśleałem zeby to z poziomu DOS skazować, ale może ktoś zna jakiś sposób jak sie tego pozbyc ?

W dodaj\usuń nie ma SmileyCentral , ikonkę można w try :-x bie awaryjnym usunać jak do awaryjnego:

Ok zbędniki w autostarcie:

5 pierwszych wpisów: Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

6 wpis: Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically

7 wpis: odinstaluj RealOne playera i zastąp Real Alternative

8 wpis: Updatery w Autostarcie NIEMILE widziane, możesz ciachnąć przez msconfig.

9 wpis: Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu.

10 wpis: XP-Antispy odinstaluj messengera, zaznacz opcję w ustawieniach.

11 wpis: jak chcesz aby Skype nie odpalał sie z kompem to w ustawienaich programu zmień opcje :wink:

Gutek, aż taki lamerski nie jestem żeby w tr. awaryjnym nie probować usuwać. To nie wychodzi niestety, więc chyba zostaje tylko z poziomu DOSa :wink:

Widziałeś http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=10662

A, tego nie widzialem :wink: Thx.

Złączono Posta : 03.11.2005 (Czw) 13:45

I co mi jeszcze powiecie o moim pieknym logu :wink: ?

Złączono Posta : 03.11.2005 (Czw) 16:07

Hey ludzie piszcie co by tu jeszcz skasowac i jak sobie radzic ze spywarem :wink:

Czyżbyś twierdził, że ktoś, kto tego nie wie jest lamerem :o

Na przyszłość daruj sobie takie uwagi :evil:

Hmm, wcale tak nie powiedziałem, ale próba usunięcia w trybie awaryjnym była pierwszą rzeczką, która mi (przecietnemu hakierowi ) przyszla do glowy :wink: Sorry, jeśli cie tym obrazilem, ale skoro jestes tu modem to chyba tez wpadlbys na to nie :wink: ?