Log z Malwarebytes i Dr.web tylko do sprawdzenia


(Elinek4) #1

Log z Malwarebytes , zaznaczone wpisy już usunęłam

http://wklejto.pl/20146

Log z Dr.Web z dzisiaj przy opcji szybki skan:( niestety pełny skan który trwał ponad 14h uległ resetowi przez moje dziecko zrobiło zwarcie lampkami choinkowymi! i nie dobiegł końca, ale usunięto trojana RegUBP2b-X.reg

http://www.wklejto.pl/20150

Przepraszam ale nie mogę zrobić skanu kasperskim, mam wolny internet-radiowym i chodzi tak prawdę mówiąc jak wiatr zawieję:slight_smile: także nie mogłam pobrać aktualizacji tego programu co też uniemożliwiło mi przeskanowanie.

Ręce mi opadają i przestaję wierzyć w dobry antyvir? Spybot nic nie pokazuje, Avg też nic? Chciałam bym usłyszeć że jest już czysto?


(huber2t) #2

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Podaj log z Combofix

Logi dajesz na http://wklej.eu lub na http://wklej.org a w poście dajesz tylko link


(Elinek4) #3

czy przywracanie systemu nie usunie mi programów które już mam?


(huber2t) #4

Nie, usunie tylko punkty przywracania systemu w których masz wirusy


(Gutek) #5

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222


(Elinek4) #6

Drogi Gutku2222 przeczytałam temat i rozumie przez to iż że temat w poście "proszę o spr.loga" działa na was jak płachta na byka, jakieś ostre reguły ogólnie tu panują-rozumie to wasze forum i wy tu ustalacie zasady! Ale nie przesadzacie trochę? czasem to nie wiem jak za tytułować temat żeby odpowiadał waszym gustom? A proszę bardzo wywalajcie do kosza.

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z pomocy na tym forum, jest fachowo i profesjonalnie jak dla mnie bo ja przy was jestem na prawdę ciemna masa :roll: