Log

na pewno ? Nie zapomnij że HJT ma bug i niektóre wpisy 023 uważa za uszkodzone lub zgubione co wcale nie znaczy że tak jest naprawde 8)

Mówie o tym:

a o czym ja mówie ? :roll:

Na miłość Boską, nie mówie o tym że jest missing… popatrz na nazwe klucza.

Zresztą poczekajmy na kuz5.

Niech to usuwa wpis jest podejrzany jako syf a podający sie za usuługe systemową, Damian ten wpis już tak wyglada nie ma co patrzec na Critical choć jest zmylające, jeszcze nie daje mi spokoju jedna sprawa ten wpis wygląda jak by był od sterów SATA/RAID ale w co wątpie, tak czy inaczej wpis do kasacji.

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz proces Critical System Service BootDrv nastepnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz BootDrv => Ok i zresetuj komputer.

detektyw 997 nie zrozumiałeś Damian na drugi raz czytaj dokładnie bo robi sie niepotrzebny zamęt.

A do ciebie kuba88r jest taka prośba, jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE

A względem tego nie macie nic do powiedzenia bo czasami wyskakuje mi taki komunikacik że jakoś tak w przybliżeniu napsize co pamiętam kod źródłowy został nie oczekiwanie zmieniony za 1:00minutę nastapi ponowne uruchomienie systemu i tam w tym komunikacie jest ten Isass.exe hmmm C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

Na to wychodzi że masz Sassera TUTAJ masz jdokładnie opisane jak sie tego pozbyć.

I zapuść Szczepionki G DATA 1.004.0122

jak wgrasz SP2 to Sasser zniknie :stuck_out_tongue:

SP2 wgrywa się na czysty system, pozbawiony śmieci…

jak zrobił kuba to co mu kazał kuz5 to moze spokojnie zainstalować SP2

Tylko, że twoja porata :

Ewidentnie sugerowała likwidację sassera poprzez SP2 :?

a czy sasser jest taki groźny że nie można już zainstalować SP2 ?

po drugie jak usunął śmieci to chyba już moze 8)

No tu troszke przesadziłeś :?

detektyw twoja wypowiedz tak jak już damian napisał sugerowała likwidację sassera poprzez SP2 (ja tak to widze), ale wychodzmy ze starej i sprawdzonej zasady SP2 instalujemy na czysty nie zainfekowany system , a po drugie panowie na drugi raz nie bede tolerował takich przepychanek słownych, swoimi poglądami prosze wymieniać sie na pw, ponieważ takim czymś robicie syf i nie bede patrzył nastepnym razem bede tego typu posty kosił. :?

względem tego, że macie nadzieje że to już ostatni log który wklejam.hmmm no więc co ile i kiedy należy sprawdzać loga nie lepiej tak profilaktycznie co tydzień?? :roll: i chyba lepiej jak nie zaczynam nowego tematu tylko ciągle w tym hmmm napiszcie coś na te pytanie.

skanujesz co drugi dzień dysk Ad-Aware i Spybotem. A loga to wrzucasz wtedy jak coś niezaciekawego dzieje się z kompem :slight_smile: