Logi jako dowod elektroniczny - praca magisterska... pomocy!

Witam serdecznie,

piszę pracę magisterską (wydział prawa) na temat dowodow elektronicznych w procesie karnym.

jestem wlasnie na rozdziale trzecim w ktorym opisuje rodzaje dowodow… w tym m.in. pliki rejestrowe. przejzalam przyklejony watek o przykladowym wygladzie loga. szukam jednak informacji odnosnie tego, co mozna z takiego loga wyczytac. jakie informacje sie tam znajduja… czy mozemy powiedziec na jego podstawie cos o historii instalacji (a moze jest inny plik w systemie ktory posiada takie dane?).

jak ocenilibyscie wartosc takiego dowodu? latwy do podrobienia? moze cos wniesc do ewentualnej sprawy?

bede wdzieczna za pomoc.

pozdrawiam

Najlepiej na Twoje pytania może odpowiedzieć jakiś policjant z odpowiedniego wydziału,jesteś z Warszawy,do tego kobietą,nie powinnaś mieć problemów z uzyskaniem tego typu informacji. :wink:

hehe, no tak :slight_smile: tyle ze w naszym boskim panstwie jest chwilowo syf… i o ile mam kontakty do ludzi z cbs… tak teraz oni maja wazniejsze rzeczy na glowie. a na forum internetowym policji czego bym nie napisala to mnie jakis moderator wywala bez informacji czemu wyrzucil mi posta… to jest dziwne spoleczenstwo :>

napisalam tutaj, bo wy rozpracowujecie te logi niemalze z zamknietymi oczami :slight_smile: wiec na pewno wiecie co poszczegolne linijki oznaczaja i co z takiego loga mozna wyczytac…

I słusznie - trzeba udać się osobiście .