Logi Revo Uninstaler pozostałości po usuniętych programach


(Jacek Sitkiewicz) #1

Witam

 

Zainstalowałem Revo Unn. i tak sobie spojrzałem na Logi . Czy to wszystko co widać na screenie  mam zainstalowane na kompie ?

 

c08c29fd450a.jpg

 

 

 

Tego jest ofkors więcej , wyczerpuje wszystkie litery alfabetu


(Bogdan_G) #2

Nie. To baza logów, czyli lista, według której revo obsługuje ewentualnie zainstalowane programy. Wszystkie rozpoznane i zainstalowane programy, wyświetlają się w revo w zakładce Deinstalator.


(Jacek Sitkiewicz) #3

dzięki , już się bałem

 

ale czy widzi też pozostałości po usuniętych programach ? z opcji +/- program  windowsa? Bo widzę w Filesach foldery z programami które usunąłem wcześniej 


#4

 

fajnymarian, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(Bogdan_G) #5

Pozostałości po już wcześniej usuniętych programach trzeba posprzątać samemu. Odznacza się w opcjach folderów ukrywanie chronionych plików i folderów, odznacza ukrywanie rozszerzeń, a zaznacza pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK. Potem przegląda się i kasuje pilnując, żeby czegoś potrzebnego przez pomyłkę nie usunąć. Niezwykle potrzebny jest program regseeker. Ustawia się polski i ma się wgląd na foldery ustawień, wyszukiwanie plików, wyszukiwanie w rejestrze, wykaz pustych wpisów w panelu dodaj/usuń programy, bezpieczne czyszczenie rejestru.


(Jacek Sitkiewicz) #6

Rozumiem że ta procedura któą opisałeś należy do RUnin?


(Bogdan_G) #7

Nie. Czego wcześniej nie wysprzątał revo uninstaller, tego później nie znajdzie. Po revo też pozostają resztki. Różne programy/narzędzia pozwalają posprzątać pozostałości. No i trzeba samemu. Dużo sprząta JetClean. Przy instalacji trzeba kliknąć w DECLINE, a potem korzystać. Na domyślnych ustawieniach, jest to bezpieczny program i znajduje dużo więcej, niż ccleaner.