Login Server Connecting is failed

proszę o pomoc nie mogę uruchomić gry black shoot wersja europejska.podczas uruchamiania wyskakuje napis:login Server Connecting is failed

Wyczytałem że trzeba otworzyć porty w zaporze,w instrukcji powinno pisać jakie to porty,zrobiłeś to?

Nie zrobiłem tego bo nie wiem jakie porty mam otworzyć i jak mam to zrobić.Gdzie mam znależć instrukcje?

Korzytsanie z googli nie boli.

Instrukcja zazwyczaj znajduje się w pudełku z grą bądź w postaci pliku pdf na płycie.

Porty otwierasz w zaporze >wyjątki >dodaj port

A tu to znalazłem

link <-3 post

tu o jakie porty chodzi

link <-też 3 post

Tylko gra jest free i ściąga się ją z neta więc o czym Ty piszesz jakie pudełko

Dodane 28.06.2010 (Pn) 17:38

Dzięki stary.Możesz mi jednak napisać krok po kroku jak to zrobić,będę Ci wdzięczny

krumar66 , Popatrz tu i tu.Jak sobie już z tym poradzisz i coś by jednak nie działało to usuń te wyjątki.

Jak już wejdę w typ reguły to co mam wybrać program czy port?

Wybierz port,nazwa np black shoot,żebyś wiedział co to ,wpisz numer i po kolei, odpowiednio: UDP ,TCP z listy która jest wyżej.

Wybrałem port zaznaczam TPC następnie co mam wpisać w określone porty lokalne ?

Kurcze, nie wiem jak to dokładnie jest w tej zaporze od 7-emki,nie da się po prostu według tej instrukcji?

Poprawiłem link

Ta instrukcja jest od Visty więc odpada próbowałem tą od 7 ale nie wiem co tam zaznaczać i co wpisywać.Dla mnie to siwy dym dlatego chciałem żebyś mi opisał krok po kroku.Myślałem że masz też 7 ale skoro nie to mi pewnie nie pomożesz.Mimo wszystko dzięki za chęci

XDDDDD

Jakbyś chciał wiedzieć, to nie ma różnbicy, to Vista i 7 to jest to samo, bo 7 bazuje na Viście. :lol: :lol:

Może i bazuje mądralo ale otwieranie portu w Zaporze systemu Windows visty i 7 odbywa się inaczej.Ale skoro już jesteś takim informatykiem to pomóż mi rozwiązać problem =D>

No właśnie nie mam 7 ,ale znalazłem po angielsku

http://www.sevenforums.com/system-secur … ewall.html

Te informacje są nie do końca zrozumiałe.Wszystko zrobiłem do przedostatniego zdania jest ok.Ale konkretnie co mam zrobić w ostatnim zdaniu.

Wtrącę się do tematu. Zanim zaczniesz robić to co podał Ci Łukash sprawdź, czy na tej liście aplikacji, które wyświetlają się po wybraniu opcji “Reguły przychodzące” nie ma już tej Twojej gry. Patrz, czy w kolumnie nazwa nie ma już wpisu z tą grą (będzie tam wpisana nazwa gry lub nazwa pliku .exe tej gry lub być może coś podobnego). Być może przypadkiem, gdy uruchamiałeś tą grę, zablokowałeś ją samemu na windowsowym firewallu.

Jeśli będzie już na tej liście i będzie zablokowany to:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten wpis

  2. Wybierz Właściwości

  3. Na karcie Ogólne w sekcji Akcja wybierz Zezwalaj na połączenie.

Biorąc pod uwagę, że ta aplikacja korzysta z dwóch protokołów - TCP i UDP, to być może będziesz miał 2 wpisy dla tej samej gry na tej liście (tj. dla każdego z tych protokołów z osobna). Wówczas dla każdego z tych protokołów musisz wykonać te 3 powyższe kroki.

I jeszcze jedno pytanie, czy korzystasz tylko z windowsowego firewalla, czy też masz jeszcze jakiś inny?

A co do tego, co napisał Łukasz

Możesz w tym kreatorze zamiast opcji Port wybrać Program i wówczas kliknąć Dalej. Będzie Ci prościej. Potem po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziesz musiał podać lokalizację pliku .exe tej Twojej gry i później w zasadzie tylko klikać Dalej.

Robiłem jak pisałeś i dalej to samo ,jeśli chodzi o firewalla oprócz windowsowego to używam programu IObit Security 360 i on też chyba ma firewalla .Używam też NOD32 Antywirus może to on coś miesza

Antywirus nod nie ma firewalla. Firewall posiada wyłącznie pakie Eset Smart Security.