Logitech 5.1 X-540 - ich prawdziwa moc?

Mam takie pytanie. Jaką moc maja głośniki Logitech 5.1 X-540 ? Bo na każdej stronie pisze inaczej… Jedni piszą że 70W a drudzy ze 140W i teraz której wersji się trzymać? A może lepiej zaoszczędzić troszke zł i kupić tańsze Logitech 5.1 X-530 ?

Ja mam x-530 i jestem bardzo zadowolony ,bardzo ładnie grają,dobrze bas chodzi al mają pewną wadę,nie wiem w jaki to sposób łapią fale radiowe i ciągle to słychać jakieś ruskie stacje czy coś :smiley: :smiley: :smiley: Więc dołóż troszkę i kup te 540 podobno pozbyli się tego drobnego niedociągnięcia :smiley:

mam x-540 i nie łapią radia do tego mają pilot taki na kablu. Moc to 70W, jesli nie robisz imprez na 150 osob to starczy. Ja ich na co dzień slucham na 1/3 i naprawde dosyć głosno. Dodam tylko, ze na duza roznica na karcie Sound blastera niz na wbudowanej.

Pierwsza wartość podana przez ciebie to wartość w RMS, a druga jest już takim przelicznikiem. Nawiasem mówiąc mają 140W

Tak mnie tylko to zaciekawiło… Bo różnie piszą :smiley: No właśnie się zastanawiam nad dołożeniem i kupieniem ich :slight_smile:

No właśnie a patrzy się zawsze na ich prawdziwą moc czyli RMS czyli mają 70w ;]

Radziłbym Ci kupić te pierwsze co wymieniłeś, czyli x - 540.

viewtopic.php?f=19&t=290236 <-- zobacz tu

dziękuje :slight_smile: jak będę kupywać to na miejscu :slight_smile: bo na jedno i to samo wyjdzie :stuck_out_tongue: a na przesyłkę będę musiał trochę czekać :stuck_out_tongue: