Logitech Cordless Wave Desktop

Czy ktoś z forumowiczów lub jego osób bliskich posiada - Logitech Cordless Wave Desktop :smiley:

Czy ktoś mógł by powiedzieć coś o Tym zestawie, bo zamierzam go na 99% kupić lecz pozostaje 1%wahania się…

Dzięki. Pozdrawiam.

Posiadam takową klawiaturę, razem z myszką. Powiem szczerze, że do tej pory nie widziałem tak dokładnie dopracowanego manipulatora (i mowa tu o obydwu urządzeniach). Klawiaturę charakteryzuje ciekawe wzornictwo, niesamowity komfort pracy i cisza, która może przez niektórych zostać porównana z klawiaturą notebooka. Najciekawszy jest klawisz wysuwania napędu i jego zamykania. Bardzo przydatne. Myszka doskonale leży w dłoni. Oprogramowanie, jak zwykle w przypadku Logitecha, pozwala dostosować ten zestaw do indywidualnych potrzeb praktycznie każdego użytkownika.

Polecam gorąco!

Pozdrawiam :wink:

Jaką masz wersję z małym czy dużym enterem ? Jak jest z klawiszami backslash , @ i " ??

Poważnie mówisz, że głośność jest porównywalna z klawiaturą notebooka ?

Dzięki za pomoc.

Dokładnie :slight_smile: Oczywiście zawsze ultrapłaska klawiatura notebooka będzie cichsza, ale Wave jest moim zdaniem b. cicha. Jeśli chodzi o ENTER to ja posiadam wersje z dużym, lepszym, klawiszem. Z resztą klawiszy nie mam problemów. jeszcze jest jedna ważna rzeczy, jest to klawiatura która nie ma przekombinowanego układu klawiszy, wszystko jest tam gdzie być powinno.

Pozdrawiam :wink: