Logitech czy Media Tech?

(m@teo) #1

Jak kupowac zestaw klawiatura + myszka to jakiej firmy?? Zestawik taki do 200zł-250zł

(Duch) #2

oczywiście, że Logitech :smiley: firma jedna z najlepszych w branży :lol:

(Canaletto) #3

Polecam Logitecha :slight_smile: Tylko że ich klawiatury to istne giganty i pożeracze cennej przestrzeni na biurku :lol:

(m@teo) #4

A jak jest z Myszkami tej firmy?

(Damian) #5

Również są bardzo dobrej jakości :slight_smile:

(m@teo) #6

No jakości napewno!! Ale czy sa duże??

(Krzysieknd2) #7

Szczerze polecam Logitecha. Sam sobię muszę kupić mysz (logitecha) bo mój A4TECH już od początku kiedy ją mam (rok), bezczynnie chodzi mi po pulpicie. Wkurza mnie to ale cóż...przyzwyczajam się i ostrzegam NIE KUPUJCIE A4TECH!!

(aju) #8

a ja mam myszke a4tech od ponad dwóch lat i nie narzekam, nigdy nie byo znią najmniejszych problemów! !!

(Krzysieknd2) #9

Jaki model?

(m@teo) #10

Wogule się zastanawiam czy się opłaca kupowac taki zestaw! Bo te baterie co tzreba wymieniać? A i podobno myszki mają jakieś spóźnione reakcji! ? Jak to jest?

(aju) #11

hmmmm nie mam sterowników - myszka jest zainstalowana na standardowych windowsa

pod spodem pisze że jest to SOLO 215

(Canaletto) #12

Tu jest ładny zestawik :slight_smile:

(Koks497) #13

zalezy jaka kupisz,jak przewodowa to niebedziesz musial wymieniac.

w tej sprawie to musisz juz sam wiedziec jak masz kase i niemasz co z nia zrobic to kupuj ,ja osobiscie bym niewydawal pieniedzy na takie najmniej wazne zeczy jak klawiatura lub mysz.

Ja mam mysz kupiona za 9 € i mi ona styka .

sam musisz dokonac wyboru,niech moc bedzie z toba :lol:

(Bażant) #14

Ja prawie 2lata mam baz przewodową myszkę A4TECH i nie sprawia mi żadnych klopotów, ale polecam Logitecha :slight_smile:

(m@teo) #15

Ja już sam nie wiem czy kupowac taki zestawik! czy kupić coś innego np. Pamięć?? Się zastanawiam!! Doradźcie mi!!

(boczi) #16

Podaj konfigurację komputera.

(Mancunian) #17

I Logitech, i Media Tech to firmy bardzo wysokiej klasy, ale myślę, że jednak lepsza jest ta pierwsza.

(system) #18

Mialem do czynienia z dwiema myszkaim radiowymi. Jedna Microsoftu Explorer (starsza wersja) nie nadawala sie do grania - opoznienia w reakcji kursora baaaaardzo irytowaly. Druga to mysz z zestawu Logitecha Cordless Desktop Optical - calkiem przyjemny zestaw, opoznienia w reakcji niezauwazalne. Jego wada to: duza kalwiatura i glosno klikajaca mysz :slight_smile:

(Jaro12345) #19

Kup sobie Ultra flat X i mx 310 . Wszystko oczywiście firmy Logitech. Mam ten sprzęt i powiem CI że naprawde jest świetny !

(m@teo) #20

procek : AMD Athlon 1.6

grafa : GiT 2 64MB

pamięć : 256RAM

hdd: 60Gb

tyle starczy?