Logitech czy Media Tech?

Jak kupowac zestaw klawiatura + myszka to jakiej firmy?? Zestawik taki do 200zł-250zł

oczywiście, że Logitech :smiley: firma jedna z najlepszych w branży :lol:

Polecam Logitecha :slight_smile: Tylko że ich klawiatury to istne giganty i pożeracze cennej przestrzeni na biurku :lol:

A jak jest z Myszkami tej firmy?

Również są bardzo dobrej jakości :slight_smile:

No jakości napewno!! Ale czy sa duże??

Szczerze polecam Logitecha. Sam sobię muszę kupić mysz (logitecha) bo mój A4TECH już od początku kiedy ją mam (rok), bezczynnie chodzi mi po pulpicie. Wkurza mnie to ale cóż…przyzwyczajam się i ostrzegam NIE KUPUJCIE A4TECH!!

a ja mam myszke a4tech od ponad dwóch lat i nie narzekam, nigdy nie byo znią najmniejszych problemów! !!

Jaki model?

Wogule się zastanawiam czy się opłaca kupowac taki zestaw! Bo te baterie co tzreba wymieniać? A i podobno myszki mają jakieś spóźnione reakcji! ? Jak to jest?

hmmmm nie mam sterowników - myszka jest zainstalowana na standardowych windowsa

pod spodem pisze że jest to SOLO 215

Tu jest ładny zestawik :slight_smile:

zalezy jaka kupisz,jak przewodowa to niebedziesz musial wymieniac.

w tej sprawie to musisz juz sam wiedziec jak masz kase i niemasz co z nia zrobic to kupuj ,ja osobiscie bym niewydawal pieniedzy na takie najmniej wazne zeczy jak klawiatura lub mysz.

Ja mam mysz kupiona za 9 € i mi ona styka .

sam musisz dokonac wyboru,niech moc bedzie z toba :lol:

Ja prawie 2lata mam baz przewodową myszkę A4TECH i nie sprawia mi żadnych klopotów, ale polecam Logitecha :slight_smile:

Ja już sam nie wiem czy kupowac taki zestawik! czy kupić coś innego np. Pamięć?? Się zastanawiam!! Doradźcie mi!!

Podaj konfigurację komputera.

I Logitech, i Media Tech to firmy bardzo wysokiej klasy, ale myślę, że jednak lepsza jest ta pierwsza.

Mialem do czynienia z dwiema myszkaim radiowymi. Jedna Microsoftu Explorer (starsza wersja) nie nadawala sie do grania - opoznienia w reakcji kursora baaaaardzo irytowaly. Druga to mysz z zestawu Logitecha Cordless Desktop Optical - calkiem przyjemny zestaw, opoznienia w reakcji niezauwazalne. Jego wada to: duza kalwiatura i glosno klikajaca mysz :slight_smile:

Kup sobie Ultra flat X i mx 310 . Wszystko oczywiście firmy Logitech. Mam ten sprzęt i powiem CI że naprawde jest świetny !

procek : AMD Athlon 1.6

grafa : GiT 2 64MB

pamięć : 256RAM

hdd: 60Gb

tyle starczy?