Logitech Internet Keyboard - brak "c" z "włos

Witam

Od kilku dni mam pewnien problem z klawiaturą. Otóż nie mogę napisac litery “c” z “włosem” na górze (co zresztą widac w mojej wypowiedzi). Pozostałem litery, zwane potocznie polskimi działają poprawnie: (ż, ą, Ć [?], ę). Jak widac dokładniej problem dotyczy napisania małej litery “ci” - duża wchodzi bez problemu. Jest to bardzo irytujące, jak nietrudno się domyślic, dlatego zwracam się z prośbą do Was. Czy wiecie co może byc przyczyną takiego stanu mojego Logitech’a? Jeśli tak , to jakie mam poczynic kroki, aby pozbyc się problemu. Będę wdzięczny, za wszelkie odpowiedzi. Z góry dziekuję. :?

Może masz jakiś skrót klawiaturowy np do karty graficznej i system zarezerwował tą kombinacje klawiszy.

jedyne co mogę zasugerować to sprawdzenie czy któryś z twoich programów nie wykorzystuje skrótu klawiszowego ALT + c!!

Jestem przerażony błahostką tego problemu! Jego usunięcie zajęło mi kilka sekund! Przyczyną był oczywiście skrót klawiszowy aplikacji ATI Catalyst Control Center Ctrl+Alt+C. Usunąłem go i wszytstko działa poprawnie. Dziękuję za szybką i przede wszystkim fachową odpowiedź :smiley: