Logitech MK220 czy Microsoft Wireless 800, który z tych tanich zestawów wybrać?

Cześć, 

muszę wymienić swoją wysłużoną klawiaturę z Logica i mysz z Tracera(sic!!!), wpadły mi w oko dwa zestawy mysz+klawiatura z Logitech MK220 i z Microsoft Wireless 800. Który z tych zestawów byście polecili? Zależy mi na trwałości(zwłaszcza myszki) i klawiszach multimedialnych(głośność) i żeby nie było problemów z nadajnikiem przy adapterach wi-fi i bluetooth. 

Ewentualnie co innego byście polecili?

Pozdrawiam

Ja wybrałbym zestaw od Microsoftu, odradzam niepełnowymiarowe klawiatury. Komfort ich użytkowania jest po prostu niski.

@p19koz właśnie mam wątpliwości co do tego zestawu z Microsoftu. Klawiatura wygląda OK, natomiast myszka ma niezbyt przychylne opinie- ponoć wysiada po 2-3 miesiącach. Celuję w zestawy na minimum rok/18m-cy. Wielkość klawiatury bez znaczenia.

Potwierdzam problemy z myszką w zestawie tanim (Microsoft Wireless 800) krótko u mnie działała. Później używałem kilku innych tanich zestawów (nauczyło mnie to jednego - klawiatura musi być pełnowymiarowa!). Po błądzeniu wróciłem do zestawów Microsoftu tyle, że o szczebel z wyższej półki i od 2 lat nie mam żadnych problemów zarówno z myszka jak i klawiaturą.