Logitech wave keyboard nie działaja klawisze multimedialne

mam klawiaturę logitech wave keyboard która posiada klawisze multimedialne do sterowania aktywnym odtwarzaczem. dzisiaj gdy chciałem puścić muzykę w jet audio wciskając na klawiaturze play program nie podejmował żadnej akcji.gdy uruchomiłem windows media player i wcisnąłem play windows media player normalnie odtwarzał. zrobiłem reinstalacje sterowników klawiatury jednak to nic nie dało. jet audio nadal nie reaguje na przyciski multimedialne. co zrobić aby jet audio podejmowało akcje po wciśnięciu play na klawiaturze?

przeinstaluj Jet audio :wink:

przeinstalowałem i problem zniknął ale pojawił się nowy. odtwarzam muzykę programem jet audio i kiedy nacisnę przycisk multimedialny następny program nie odtwarza następnego utworu lecz przeskakuje od utworu trzeciego np. odtwarzam utwór pierwszy i naciskam przycisk następny odtwarzacz przeskakuje do piosenki nr 3. czy jest to wina programu czy wina sterowników bo gdy miałem wersję sterowników 4.0 program działał normalnie i po naciśnięciu przycisku następny program odtwarzał następna piosenkę. w programie windows media player po naciśnięciu przycisku następny program odtwarzał następna piosenkę.

w programie wyłącz odtwarzanie losowe

jest włączone odtwarzanie normalne, ale kiedy kliknę odtwarzanie normalne wtedy przez chwilę wszystko działa dobrze a potem znowu ten sam problem.