Logitech x-530 problem z podłączeniem

Witam

Zakupiłem wyżej wymienione głośniki po podłączeniu do karty dzwiękowej Creative sound blaster Live ! grają tylko przednie i subuffer,w opcjach karty dźwiękowej przestawione jest na live surround w systemie 5.1 ale to nic nie pomaga czekam na jakiekolwiek opinie Pozdrawiam

wejdź w surround tam masz takie kółko z ząbkami EAX Settings zakładka CMSS 3D zaznacz Enable CMSS 3D Surround i przestaw sobie tam na Stereo Surround i będzie grało aż miło posłuchać :smiley:

nic takiego nie mam :frowning:

Dobra inaczej C: , Program Files , Creative , SBAudigy (czy jak tam masz bo ja mam inna karte chyba) , EAXSet odpal to albo Creative EAX Settings to to samo i zrób zakładka CMSS 3D zaznacz Enable CMSS 3D Surround i przestaw sobie tam na Stereo Surround powinieneś mieć to :slight_smile:

W live-ach chyba nie było opcji zamiany dzwięku 2.0 na 5.1… no ale może się mylę ;]

A normalnie dzwięk będziesz miał taki jaki puszczasz z komputera… normalne mp3 to dzwiek 2.1 czyli będą grały tylko dwa przednie plus bas…

Tzn możesz jeszcze zdajsię przestawić głośniki na 4.0 wtedy będą grały jeszcze oba tylne czyli wszystko oprócz centralnego. Ale to ustawienie będzie dobre tylko przy dzwieku 2.0… jak chcesz puścić coś w 5.1 znów trzeba będzie przestawiać na 5.1 ;]

jest przestawione na movie mode ale nic z tego to nie pomaga

Masz racje Moja karta nie obsługuje 5.1 tylko 4.1 ale ok to dlaczego nawet te cztery głośniki nie chcą grać ? grają tylko dwa przednie plus subufer :frowning: